????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →

diagoras_moxos

Β1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 19ης αγωνιστικής (10-11/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-1 ΣΚΟΡΕΡ: 3΄Κουράκης,18΄ Πιτερός- 47΄Σταθάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε. Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Οι συνθέσεις των ομάδων ΜΟΧΟΣ (Διαμαντάκης): Μουντράκης, Διαμαντάκης, Πιτερος, Ζουμης, Διαμαντάκης, Ταμιωλάκης, Αργυρός, Χαρωνίτης, Λυράκης (90’ Ρουσοχατζάκης), Ferzaj, Κουράκης (77’ Κρητσωτάκης) ΕΘΝΙΚΟΣ : Rapushj, Μαρκουλάκης, Τσολακούδης,(70’ Σακκουδης), Μαυρογιάννης, Βρέντζος, Θαλασσινός, Σταθάκης (56’ Τοτός), Τσαγκαράκης, Μπαμπίδης (77’ Φουρναράκης),

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 1-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 0-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-1 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ 1-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0 ΔΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ 3-0 α.α.

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:30

Continue Reading →

347

Β1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής

Μοχός – Ερμής 3-0 Σκόρερ: 35΄, 65΄, 83΄ Κουράκης Δοκάρια: Διαιτησία: Περτσελάκης Γρηγόρης, Πλαίτης Γεώργιος, Μαντσε Ντενις Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΜΟΧΟΣ (Διαμαντάκηε) Μουντράκης, Σαρινάκης, Πίτερος, Ζούμης, Παπαδογιάννης (33΄Χαρωνίτης), Ταμιωλάκης, Διαμαντάκης, Αργυρός (80΄Ρουσοχατζάκης), Λυράκης (70΄Κρητσωτάκης), Φερτζάι, Κουράκης ΕΡΜΗΣ Ατσαλένιου: Κονσολάκης, Φουντουλάκης, Εργαζάκης (88΄Γιαλυτάκης), Χαλκιαδάκης, Αγγελιδάκης (71΄Ηλιάκης), Κρασανάκης, Σταυρακάκης, Βασιλάκης, Τσιχλάκης (58΄Μαγκαφουράκης), Λέλεκας, Σαμπροβαλάκης Χαραυγή

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3-4/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΖΑΡΟΣ 0-0 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 4-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ 0-2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 2-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΟΙΡΕΣ 4-0 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ 0-0 ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 (15:30) Α2 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ 5-3

Continue Reading →

56ffa7055efa5ba7e92f0ac1f1a1e714_XL

Β1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 17ης αγωνιστικής

ΒΟΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ 3-2 Σκόρερ: 6΄, 24΄ Κουκάκης, 48΄ Μιχαηλίδης – 24΄ Κουγιουμουτζάκης, 53΄Λέλεκας Δοκάρια: Διαιτησία: Παπαδοσπυριδάκης Εμμανουήλ, Μερκουλίδης Νίκος, Χναράκης Δημήτριος Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων BONH (Μιχάλης Καλυκάκης): Σκλάβος (61′ Λάμπρου), Ξενάκης (61′ Λουρίδας), Κελαράκης, Σταυρουλάκης, Μυρωδιάς, Καλαϊτζάκης Α. (81′ Αλεξάκης), Κουκάκης (89′ Καλαϊτζάκης Κ.), Χούμπα, Μιχαηλίδης, Ζαχαράκης, Παλαμίδας ΕΡΜΗΣ: Μπελενιώτης, Ζαχαριουδάκης,

Continue Reading →

ea46758a929b0aafd39d4f869f7e6534_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24 & 25/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΓΟΡΤΥΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-1 ΖΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 ΠΑΝΟΜ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-2 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 0-2 Α2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 0-1

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) Σάββατο 10/02/18 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ (15:00) Πατεμτζής Γ., Χριστουλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) Κυριακή 11/02/18 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ (15:00) Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ (15:00) Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Continue Reading →

ed8566583c23dfc2d6548731a2d0569f_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3/4-2)

Α1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – Π.Α.Ο.Κ 1-0 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-0 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 2-3 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-5 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 1-1 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-1 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ 1-1 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-1 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ:

Continue Reading →