ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα της Α1 κατηγορίας

Με 14 ομάδες θα διεξαχθεί και φέτος το πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΗ αφού θεωρείτε δεδομένο ότι το Μεταξοχώρι σύμφωνα με τους παράγοντες του δεν θα συμμετέχει σε αυτό.

Αναλυτικά
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΜΟΙΡΕΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ- ΟΦΑ
ΒΟΝΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΑΟΚ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ -ΠΑΝΟΜ
ΑΟΤ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΕΚ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΑΕΚ -ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΟΦΑ – ΠΑΟΚ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΑΝΟΜ – ΑΟΤ
ΡΕΠΟ: ΒΟΝΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ & 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΒΟΝΗ – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ – ΟΦΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΟΤ – ΜΙΝΩΙΚΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ
ΡΕΠΟ: ΡΩΜΑΝΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ & 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΒΟΝΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΟΦΑ – ΑΟΤ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΡΕΠΟ:ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ & 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΑΟΚ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΒΟΝΗ
ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΕΚ
ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΦΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΟΜ

6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ & 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΑΟΚ-ΓΟΡΤΥΣ
ΒΟΝΗ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΑΟΤ
ΑΕΚ-ΠΑΝΟΜ
ΜΟΙΡΕΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ –
ΟΦΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΜΙΝΩΙΚΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ & 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ-ΓΟΡΤΥΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΤ-ΠΑΟΚ
ΠΑΝΟΜ-ΒΟΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΕΚ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΡΕΠΟ:ΟΦΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ & 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΓΟΡΤΥΣ -ΑΟΤ
ΡΩΜΑΝΟΣ -ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ
ΒΟΝΗ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΕΚ -ΟΦΑ
ΡΕΠΟ: ΜΟΙΡΕΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ -ΑΟΤ
ΠΑΝΟΜ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ -ΓΟΡΤΥΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΡΩΜΑΝΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΠΑΟΚ
ΟΦΑ -ΒΟΝΗ
ΜΟΙΡΕΣ -ΑΕΚ
ΡΕΠΟ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΠΑΝΟΜ -ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΑΟΤ -ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΟΡΤΥΣ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ -ΟΦΑ
ΒΟΝΗ -ΜΟΙΡΕΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΠΑΝΟΜ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΑΟΤ
ΟΦΑ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΕΚ -ΠΑΟΚ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΒΟΝΗ
ΡΕΠΟ: ΓΟΡΤΥΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΑΝΟΜ -ΟΦΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΜΟΙΡΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ -ΑΕΚ
ΡΩΜΑΝΟΣ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΑΟΚ -ΒΟΝΗ
ΡΕΠΟ: ΑΟΤ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΟΦΑ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ -ΠΑΝΟΜ
ΑΕΚ -ΑΟΤ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΒΟΝΗ -ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΟΚ –ΡΩΜΑΝΟΣ
ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΦΑ -ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΜΟΙΡΕΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ -ΑΕΚ
ΠΑΝΟΜ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΟΤ -ΒΟΝΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΠΑΟΚ
ΓΟΡΤΥΣ –ΡΩΜΑΝΟΣ
ΡΕΠΟ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ & 30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ -ΟΦΑ
ΑΕΚ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΒΟΝΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΟΚ-ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΟΤ
ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ