ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (10,11/10)

Α1 ΕΠΣΗ (1η αγ.)
Σάββατο 10/10/20 16:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΜΟΙΡΕΣ (Δεν συμμετέχει το Μεταξοχώρι)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)

Κυριακή 11/10/20 16:00
ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Τσαμπουράκης Γ.
ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ
Βισκαδούρος Μ.(ΦΩΤΟ), Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ.
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Μάτσας Κ.

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Σάββατο 10/10/20 16:00
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ
Δρακωνάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Περτσελάκης Γ., Σκριτζοβάλης Β., Σιγανού Γ.

Κυριακή 11/10/20 16:00
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βασιλάκης Α., Θέμελη Π.
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκης Φ., Μουλακάκης Κ., Καζόγλου Χ.
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ζιουτος Κ., Κέφης Δ., Μπεκιράκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Σάββατο 10/10/20 16:00
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΟΥΒΑΣ
Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.

Κυριακή 11/10/20 16:00
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Σκριτζοβάλης Β., Ψαλιδάκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΑΣΗΜΙ
Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ., Σκρεπέτος Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΦΑΜ
Δασκαλάκης Α., Σταυράκης Γ., Μασέλη Φ.
ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η
Μαυραντωνάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Μαυραντωνάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Τζανιδάκης Α.

Κύπελλο ΕΠΣΗ “ΦΗΜΗ” (1η φάση)
Τετάρτη 14/10/20 16:00
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΒΟΝΗ
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ