Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία των κυριακάτικων αγώνων (6/3)

Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στους κυριακάτικους (6/3) αγώνες της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε την Τετάρτη (2/3) η ΚΕΔ.
Οι αναμετρήσεις αφορούν την 24η αγωνιστική σε 1ο και 2ο όμιλο, τη 18η στον 3ο και την 20ή στον 4ο, με το μοναδικό παιχνίδι που θα γίνει Σάββατο (5/3) να είναι αυτό μεταξύ Ιωνικού και Εθνικού με ώρα έναρξης τις 18.30.
Οι κυριακάτικες αναμετρήσεις θα αρχίσουν στις 15.00, εκτός από το ματς της Δόξας Νέας Μανωλάδας με τον Αιολικό, που θα ξεκινήσει στις 13.00.

Αναλυτικά:
4ος όμιλος (20ή αγωνιστική)

Άλιμος – Αστέρας Βάρης
Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Παπανδριόπουλος, Ζερβάκης (Πειραιά)

Ιάλυσος – Επισκοπή

Τίκας (Καρδίτσας), Ντζουροπάνος, Καπρέτσος (Δυτικής Αττικής)

Ηλυσιακός – Φωστήρας
Μιχελής, Γεωργακόπουλος, Καρακελές (Πειραιά)

ΠΑΟ Κρουσώνα – ΟΦΗ
Κοκκινάκης, Πάγκαλος (Λασιθίου), Βυζιργιανννάκης (Ρεθύμνου)

Ιωνικός – Εθνικός
Δημητρόπουλος, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Γλυφάδα – Ερμής Ζωνιανών
Λέκκας (Λέσβου), Αργύρης, Δέλχας (Εύβοιας),

Τριγλία Ραφήνας – Ηράκλειο
Αγρανιώτης, Σταματάκος (Λακωνίας), Γκριτζέπης (Αρκαδίας)

Ατρόμητος Πειραιά – Κηφισιά
Κακριδής, Πυργάκης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

1ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Καμπανιακός – Απόλλων Κρύας Βρύσης

Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος (Φλώρινας), Χρυσάνης (Ημαθίας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Νέου Αγιονερίου
Πολυχρονίου (Καστοριάς), Θεοδώρου, Βρούζος (Πιερίας)
Εορδαϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Τσιάκος (Θεσπρωτίας), Παπαλαζάρου, Αντωνίου (Ηπείρου)
Καβάλα – Λαγκαδάς
Κουμπαράκης (Θράκης), Εμπλιούκ, Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φιλώτα
Τρακαλιάνης, Γκαϊντατζής (Σερρών), Κουβαλάκης (Δράμας)
Άρης – Νέστος Χρυσούπολης
Ζούγρας, Τζιαμπάσης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
Κοζάνη – Έβρος Σουφλίου
Χιώτης, Τζάνης, Μανασής (Τρικάλων)
Εθνικός Σερρών – Δόξα Δράμας ΜΑΤΑΙΩΣΗ

2ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Τύρναβος – Φαρκαδόνα

Κουφογιάννης (Φωκίδας), Καραγιάννης, Καλύβας (Φθιώτιδας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πύρασος
Βουρνέλης, Τυριακίδης, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
Πύδνα Κίτρους – Αιγινιακός
Κοτσάνης, Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου
Πουλήμας (Κέρκυρας), Τίκας (Θεσπρωτίας), Βλάσσης (Κέρκυρας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
Τσιτσανούδης, Γκαρέλης, Τσάπραζης (Λάρισας)
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχέρων Καναλακίου
Καλογεράκος, Ψαρρής, Μάτσας (Ζακύνθου)
Ρήγας Φεραίος – Θεσπρωτός
Τρεβλάς, Κελεσίδης, Γιάντσης (Ημαθίας)
Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Λουτράκι – Παναργειακός

Μπακογιάννης, Τζάκος, Μητρόπουλος (Αθηνών)
Α.Ο. Λεβάντε – Σπάρτη
Παπαδόπουλος, Αναγνωστόπουλος, Κακαφώνης (Αχαΐας)
Καλαμάτα – Ερμιονίδα
Κάτοικος, Γεωργακόπουλος, Δέτση (Αθηνών)
Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας
Μαχαίρας, Φωτόπουλος, Κολιάκος (Αθηνών)
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Αιολικός
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Τσόγκας, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
Κανάρης Νενήτων Χίου – Βύζας Μεγάρων
Ζαχαρόπουλος, Γούρνιας, Χόικας (Ανατολικής Αττικής)
Χαλκίδα – Ηρακλής Ψαχνών ΜΑΤΑΙΩΣΗ