1917514_461431144051331_5290193592303866699_n

ΠΑΙΔΙΚΟ: Τα πλήρη αποτελέσματα της 2 ης αγωνιστικής –Σοβαρός τραυματισμός παιδιού…

Ο σοβαρός τραυματισμός του 14 Γιώργου Καργάκη σημάδεψε την 2η αγωνιστική του Παιδικού πρωταθλήματος που διοργανώνει το τμήμα αθλητισμού του Δήμου Ηρακλείου.
Το περιστατικό συνέβη στο γήπεδο του ΠΟΑ στο σαββατιάτικο παιχνίδι ανάμεσα στην ομάδα των Μοιρών (στην οποία και αγωνιζόταν το παιδί) και τον ΟΦΗ.
Το παιδί διακομίσθει στο νοσοκομείο με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ και μετά τις απαιτούμενες εξετάσεις διεγνώσθη κάταγμα στην σπονδυλική του στήλη

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΑΛΜΥΡΟΥ
ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ ΑΣΙΤΕΣ 8-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ 6-0
ΠΑΟ ΠΑΤΟΥΧΑΣ 8-0
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΟΦΗ ΛΙΝΤΟ 0-0
ΟΛΥΜΠ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-1
ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ ΠΟΑ 0-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΠΟΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ 2-2
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΕΚ 1-3
ΠΟΑ ΠΑΟ 2-1
ΜΟΙΡΕΣ ΟΦΗ 0-2
ΡΕΠΟ: ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΕΓΟΗ
ΛΙΝΤΟ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0-2
ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-2
ΠΟΑ -ΟΦΑ 0-2
ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-3
ΡΕΠΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0
ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ -ΟΦΗ 0-4
ΛΙΝΤΟ- ΠΟΑ 6-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΗΡΟ∆ΟΤΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΑΟΤ 3-0
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- ΑΕΚ 1-1
ΠΑΟ- ΛΙΝΤΟ 2-1
ΟΦΗ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4-3
ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΛΙΝΤΟ 3-0
ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ –ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜ. 1-4
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΟΦΗ 4-3
ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 ∆΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΕΚ 4-6
ΑΟΚ -∆ΟΞΑ 6-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ- ΜΙΝΩΙΚΗ 8-0
ΟΦΑ -ΠΑΟ 4-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΟΦΗ /ΧΕΡΣΟΝΗΣ. -ΑΕΚ 3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΠΑΟΚ 2-5
ΜΟΙΡΕΣ -ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ 2-4
ΠΑΟ ∆ΕΙΛΙΝΑ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΠΟΑ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-7
ΛΙΝΤΟ- ΠΑΟ 4-1
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΑΟΤ 2-4
ΠΑΟ- ΛΙΝΤΟ 2-4
ΠΟΑ- ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ 0-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΑΕΚ 6-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0-2
ΑΟΚ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-7
ΛΙΝΤΟ- ΟΦΗ 4-2
ΑΣΙΤΕΣ -ΜΟΙΡΕΣ 6-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 ∆΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : SPORPOINT ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ -ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 7-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ 1-6
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΟΦΑ 4-3
ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ- ΠΟΑ 5-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ∆ΩΡΙΕΑΣ 5-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : SPORPOINT ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ -ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ 4-0
ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ -ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ. 3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΜΙΝΩΙΚΗ 3-2
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ 4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -∆ΟΞΑ 7-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΟΦΗ 5-2
ΛΙΝΤΟ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-8
ΜΟΙΡΕΣ- ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1-16

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΑΟΤ -ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ 4-5
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-4
ΠΑΟ -ΟΦΗ 13-2
ΠΟΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΛΙΝΤΟ 3-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΚΑΝΤΙΑ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΟΦΗ -ΠΑΟ 1-14
ΟΦΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΛΙΝΤΟ 2-4
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΠΑΟ ∆ΕΙΛΙΝΑ 10-2
ΑΣΙΤΕΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-3
ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 ∆΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- ΜΙΝΩΙΚΗ 1-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ- ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ∆ΟΞΑ 2-3
ΠΟΑ ΠΑΝΟΜ -ΑΡΕΝΑ 4-5
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΑΕΚ 4-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ 2-2
ΠΟΑ- ΛΙΝΤΟ 3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΟΦΗ 3-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕ∆Ο : ΚΑΝΤΙΑ ΑΓΩΝ. 7Χ7

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-10
∆ΩΡΙΕΑΣ -ΛΙΝΤΟ 2-3
ΠΑΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 8-6
ΡΕΠΟ:ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ