ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτητές του σαββατοκύριακου (23&24/1)

Α1 ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική)
Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σταυρακάκη Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Πολυχρονάκης Ι., Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Στεφανίδης Σ.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Κουναλάκης Γ(ΦΩΤΟ)., Τρουλινός Κ., Τζανακάκης Ε.
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ
Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ.
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Λιανδράκης Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Πατεράκης Μ.

Σάββατο 23/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ
Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η
Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΣΙΤΕΣ FC
Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)
ΓΗΠ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΝΟΜ
Μαυραντωνάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Περτσελάκης Γ.
ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Π.Ο.Α.
Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ.

Α2 ΕΠΣΗ (17η αγωνιστική)
Σάββατο 23/01/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΛΜΥΡΟΥ
Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Κ.
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Σταυρακάκη Μ., Λαδομένος Μ., Τοπαλιδης Π.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΑΝΑΛΗΨΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
Φερετζάκης Ν., Ρεμιδιανάκης Δ., Γρύλου Σ.
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΛΙΝΤΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κούρπας Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Χανιωτάκης Χ., Γιαλαμάς Ν., Καμπιτάκης Κ.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΔΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σταυρακάκη Ν., Παπαδόπουλος Ι., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)

Β1 ΕΠΣΗ (16η αγωνιστική)
Σάββατο 23/01/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Βιτσαξάκης Α., Πειρασμάκης Γ.
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Πατεράκης Μ., Χαιρέτης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)

Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Σαρρής Γ., Τοπαλιδης Π., Παπαδάκης Γ.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΙΝΙ
Λαλιώτης Γ., Μπούρκερ Ν., Τζώρτζογλου Φ.
ΓΗΠ. ΑΝΩΠΟΛΗΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ (δεν γίνεται)

Β2 ΕΠΣΗ (16η αγωνιστική)
Κυριακή 24/01/16 ώρα 11:00

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 12:00
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΑΣΗΜΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Σπινάκης Ν., Κούρπας Ν.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.
Παπαδάκης Φ., Φορτετσανάκης Μ., Σαμιωτάκης Ε.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Πλαίτης Γ., Σαρόγλου Ε.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Σφακιανάκης Δ., Σαβουιδάκης Σ., Καραβασίλης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
ΓΗΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – Π.Ο.Η.
Ξυπάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Καλπακίδης Χ.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Συναδινάκης Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.

Γ΄ ΕΠΣΗ (14η αγωνιστική)
Σάββατο 23/01/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
Κασαπάκης Α., Καμπιτάκης Κ., Λαλιώτης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Φορτετσανάκης Μ., Τζώρτζογλου Φ., Δρακάκης Α.
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Κυριακίδης Ρ., Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ
Κασαπάκης Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σαρόγλου Ε.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 12:00
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΚΟΡΦΕΣ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ
Βιτσαξάκης Α., Χαιρέτης Γ., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – Ο.Φ.Η. 94
Μαστορίδης Δ., Συναδινάκης Κ., Θέμελη Π.

Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Λαδομένος Μ., Μπλαβάκης Ε.