ref

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Κοκκινάκης στο Γεντί Κουλέ, Πλήρες πρόγραμμα και διαιτησίες

Τον Ηρακλειώτη Κοκκινάκη του συνδέσμου Λασιθίου όρισε η ΚΕΔ να διευθύνει το κυριακάτικο παιχνίδι (31/1 ώρα 15:00) του ΟΦΗ με το «Ηράκλειο Καφέ» στο Γεντί Κουλέ.

4ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Αστέρας Βάρης-ΠΑΟ Κρουσώνα

Κόλλιας (Αργολίδας), Ντζουροπάνος, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)
Ηλυσιακός-Ιωνικός
Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας)
Ιάλυσος-Γλυφάδα
Παπαδόπουλος, Πριόνας, Τσιφλάκος (Εύβοιας)
Άλιμος-Τριγλία Ραφήνας
Βλαντής, Κεφαλιάκος, Χρηστάκος (Πειραιά)
Επισκοπή-Κηφισιά
Κασσελάκης, Μαρνέζος, Κεζεμπόγλου (Χανίων)
Φωστήρας-Ατρόμητος Πειραιά
Λάμπρου, Περιβολάρης (Εύβοιας), Λεωνίδας (Τρικάλων)
ΟΦΗ-Ηράκλειο
Κοκκινάκης (Λασιθίου), Σινιοράκης, Αναστασάκης (Χανίων)
Εθνικός-Ερμής Ζωνιανών
Μανούχος (Αργολίδας), Μπουρτζοβίτης, Σανός (Κορινθίας)

1ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καβάλα
Σιδερίδης (Καστοριάς), Γιάντσης (Ημαθίας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
Εορδαϊκός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Κόλλιας, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Άρης
Δημητριάδης, Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Τσιότσος (Μακεδονίας)
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κοζάνη
Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)
Λαγκαδάς-Έβρος Σουφλίου
Μπεκιάρης, Τίκας, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)
Θύελλα Φιλώτα-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας), Σαρλής (Άρτας), Τσόγκας (Πρέβεζας)
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας
Παπαργυρίου, Θεοδώρου, Βρούζος (Πιερίας)

2ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Φαρκαδόνα-Πύδνα Κίτρους
Μηλιάδης, Τυριακίδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)
Οπούντιος Μαρτίνου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Παπαποστόλου, Αργύρης, Δέλχας (Εύβοιας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
Τύρναβος-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Σκουλάς, Σάββας, Ζιγκερίδης (Σερρών)
Αιγινιακός-Θεσπρωτός
Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χρυσάνης (Ημαθίας)
Νίκη Βόλου-Δωτιέας Αγιάς
Ψυχούλας, Φίλος (Βοιωτίας), Καραγιάννης (Φθιώτιδας)
Πιερικός-Αχέρων Καναλακίου
Πανυτσίδης, Τζιουβάρας, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Ηρακλής Ψαχνών-Καλαμάτα
Ντουμιτρέσκου, Παπανδριόπουλος, Φαγκρίδας (Πειραιά)
Α.Ο. Λεβάντε-Παναρκαδικός
Καλύβας, Κακαφώνης, Ζουλής (Αχαΐας)
Λουτράκι-Δόξα Νέας Μανωλάδας
Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου), Ταμαλής, Αραβίδης (Αθηνών)
Χαλκίδα-Κανάρης Νενήτων Χίου
Μπακογιάννης, Τσολακίδης, Μητρόπουλος (Αθηνών)
Παναργειακός-Βύζας Μεγάρων
Νταούλας, Γιαννόπουλος, Τσαλίκης (Αθηνών)
Σπάρτη-Αιολικός
Μακρυπόδης, Μεϊντανάς, Γκαβέρας (Αχαΐας)
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Βάρδας
Αντιπαριώτης, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)