DSC_0028_i_mantalenakis

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες (6-7/10)

Α1 ΕΠΣΗ:(5η αγωνιστική) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΟΡΟΣ Πατεμτζής Γ., Γρηγοράκης Ι., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) 16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Continue Reading →

b4435f00cf6cfb736eabb226c0dddad2_177849

Σούπερ Λίγκ (6η αγ.): Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του τριημέρου (6-7-8/10)

Ο Ευαγγέλου (ΦΩΤΟ) από τον Σύνδεσμο Αθηνών κληρώθηκε να διευθύνει τον εκτός έδρας αγώνα του ΟΦΗ με την Λαμία ενώ από τον ίδιο σύνδεσμο θα είναι και οι βοηθοί Καρατζίκας και Καρσιώτης Η ΚΕΔ/ΕΠΟ κατέληξε και πάλι στη λύση ξένου διαιτητή για άλλο ένα ντέρμπι, καθώς, όπως έγινε γνωστό την Πέμπτη (4/10), στην αναμέτρηση που

Continue Reading →

Patemtzis1

Γ’ Εθνική(2η αγ.) Το πλήρες πρόγραμμα και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (6/7-10)

Με τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής των 8 ομίλων θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (6-7/10) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (3/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα ματς. Ο κύριος όγκος των αγώνων θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 16.00, ενώ τα παιχνίδια Στυλίδα – Νίκη Βόλου

Continue Reading →

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-2

Εκεί που η ΕΠΣΗ κωφεύει αναλαμβάνει δράση ο Σύνδεσμος

Εκεί που μπορεί η ΕΠΣΗ να μην θέλει ή να μη μπορεί, αφού εδώ που τα λέμε μέλη της είναι τα Σωματεία Ε! ας κάνουμε και λίγο τα στραβά μάτια στις διαμαρτυρίες των εις βάρος της διαιτησίας, υπάρχει ο Σύνδεσμος Διαιτητών Ηρακλείου που θέλει και μπορεί να υπερασπιστεί τα μέλη του. Έτσι και στην προκειμένη

Continue Reading →

5a65f5e3cd3a1820557e7c33

Σούπερ Λιγκ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του τριημέρου (29-30/9 & 1/10)

Ο Τάσος Σιδηρόπουλος (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Δωδεκανήσου θα σφυρίξει το ΟΦΗ – ΑΕΚ στο Γεντί Κουλέ ενώ στο παιχνίδι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ στο «Γ. Καραϊσκάκης» ο Ελβετός Σέρερ με βοηθούς από την πατρίδα του. Παρατηρητής θα είναι ξανά, όπως και στο ΠΑΟΚ – ΑΕΚ της προηγούμενης αγωνιστικής, το μέλος της ΚΕΔ, Χουάν

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (22/23-9)

Α1 ΕΠΣΗ (3η αγων.) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 16:30 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) Κυριακή 23/09/18 16:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Continue Reading →

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ / ΟΣΦΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / Eurokinissi Sports)

O Παπαπέτρου στο Ξάνθη-ΟΦΗ, Φιλανδός στο ντέρμπι της Τούμπας

Ο Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Αθηνών θα σφυρίξει το παιχνίδι του ΟΦΗ στην Ξάνθη ενώ δεν έκανε την… έκπληξη να διαψεύσει τα όσα ακούγονταν η ΚΕΔ/ΕΠΟ. Στο ντέρμπι του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ την Κυριακή (23/9) για την 4η αγωνιστική θα σφυρίξει τελικά ξένος διαιτητής και αυτός, όπως έγινε γνωστό την Τετάρτη (19/9), είναι

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (8,9/9)

Πρεμιέρα αυτό το σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα Α1 και Α2 της ΕΠΣΗ με την ΚΕΔ της διοργανώτριας αρχής να ανακοινώνει τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια και τους παρατηρητές που θα συνδράμουν για την ομαλή διεξαγωγή των Α1 ΕΠΣΗ (Πρεμιέρα – 1η αγωνιστική) Σάββατο 08/09/18 ωρα 17:00 17:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ Κρασαγάκης Χ.,

Continue Reading →

227764

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (2&3/12)

Α1 Κατηγορία (11η αγωνιστική) Σάββατο 02/12/17 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΟΙΡΕΣ (15:00) Φουκάκης Γ. (ΦΩΤΟ), Καούρας Γ., Ζαφείρης Α. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ(15:00) Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Ζιουτος Κ. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) Κυριακή 03/12/17 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ(15:00) Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Α. (Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης) ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:

Continue Reading →

gkortzilas

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής Με δύο μεγάλα ντέρμπι συνεχίζεται αυτήν την εβδομάδα η 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής Στο Παγκρήτιο οι αιώνιοι της Κρήτης δίνουν την μάχη τους, με τον γηπεδούχο Εργοτέλη να θέλει διακαώς την νίκη για να μπορέσει να ξεφύγει από τον πάτο της βαθμολογίας και τον ΟΦΗ

Continue Reading →