????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (8,9/9)

Πρεμιέρα αυτό το σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα Α1 και Α2 της ΕΠΣΗ με την ΚΕΔ της διοργανώτριας αρχής να ανακοινώνει τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια και τους παρατηρητές που θα συνδράμουν για την ομαλή διεξαγωγή των Α1 ΕΠΣΗ (Πρεμιέρα – 1η αγωνιστική) Σάββατο 08/09/18 ωρα 17:00 17:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ Κρασαγάκης Χ.,

Continue Reading →






banner-5

ΕΠΣΗ: Από φέτος τα τοπικά πρωταθλήματα θα φέρουν και σήμα κατατεθέν!!!

Η ΕΠΣΗ ανακοινώνει ότι ΜΕΓΑΣ χορηγός των φετινών πρωταθλημάτων Α1 και Α2 Κατηγορίας ΕΠΣΗ θα είναι η εταιρεία παροχής ιατρικών υπηρεσιών PWM MEDICAL του κ. Αντώνη Παπαδάκη, ενώ ΜΕΓΑΣ χορηγός του Κυπέλλου ΕΠΣΗ θα είναι η εταιρεία «ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΦΗΜΗ» του κ. Βασίλη Ζηδιανάκη. Η επίσημη τελετή ονοματοδοσίας της Α1-Α2 Κατηγορίας PWM MEDICAL και του Κυπέλλου

Continue Reading →






22688079_10213881451726384_6126545307103190328_n

Α2 ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 24ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΣΚΟΡΕΡ: 17΄Βίσκα, 18΄ Γιακουμάκης, 27΄ Τσαρτσιταλίδης, 75΄Ντινελάρι – 82΄Παπαδαντωνάκης ΔΟΚΑΡΙΑ:75΄Βίσκα – 26΄Γ. Εργαζάκης *Χαμένο πέναλτι για τον ΕΓΟΗ με τον Κυριακάκη (απέκρουσε ο Νάσιος) ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βασάκης Γ. Ε. ΒΟΗΘΟΙ: Ξυπάκης Γ., Καμπιτάκης Κ. ΚΟΚΚΙΝΗ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βαϊλάκης Νίκος Οι συνθέσεις των ομάδων: ΕΓΟΗ (Δημήτρης Τσέρος): Κουγιουμιτζάκης, Αουγκλέν, Τσέρος (82′ Στιέφνι), Παρασύρης, Σκορδίλης,

Continue Reading →






3a6e2399127329c859f4e87aa7636afa_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1/4)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 2-4 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-1

Continue Reading →






soccer_1-1482174618-8090-1482175727-1260

Κυριακάτικη (1/4) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Continue Reading →






c45001b8a407407c487bec7e0a7d03c0_XL

Α2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 23ης αγωνιστικής (24/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 1-5 ΣΚΟΡΕΡ: 63΄ Συμιανάκης- 19΄ Σιδηρόπουλος, 36΄, 68΄ Χαλκιαδάκης, 70΄ Ζωνάκης, 85΄ Γκίνη ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε. Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης Οι συνθέσεις των ομάδων: Δωριέας (Λυκούργος Παπαδάκης): Κουντάκης, Κ. Κακουλαντωνάκης, Καλουδάκης (71΄ Κακουλαντωνάκης Στ.), Συμιανάκης, Βογιατζάκης, Τζιμπιμπάκης (80΄ Τάλος), Εργαζάκης, Πιταροκοίλης (46΄ Γκιούζι), Ταφλατζ (50΄Μούκα),

Continue Reading →






????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των σημερινών αγώνων (24/3/18)

Α1 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ 0-1 (Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης) 0-1 ΠΑΝΟΜ – ΕΛΠΙΔΕΣ (Αναβλήθηκε) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΤΥΛΙΣΟΣ 0-1 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΛΙΝΤΟ 0-2 (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-1 Α2 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ

Continue Reading →






535961cda13e3c055018771bb6561490_XL

Α2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 22ης αγωνιστικής (17-18/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΣΚΟΡΕΡ: 65΄Φαζάκης, 87΄Μπερνίκου – 23΄ Ανυφαντάκης, 66΄Ταμπάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: 70΄Καλογεράκης Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ. Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Κρασαγάκης Χ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης Οι συνθέσεις των ομάδων: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ (Αντώνης Φραγκάκης): Σταυρακάκης, Χαριτάκης, Βενεράκης, Θεοδωράκης, Μαυράκης, Χαλκιαδάκης (75′ Μπερνίκου), Καπουράνης, Καλογεράκης (84′ λτ. Στεφανάκης), Φαζάκης (89′ Γραμματικάκης), Αλεξάκης, Σταματάκης (75′ Μουντράκης)

Continue Reading →






????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →






88d552f34510aa866be430920083b8c1_XL

Α2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 21ης αγωνιστικής (10-11/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0 ΣΚΟΡΕΡ: 3΄Ζωνάκης, 60΄Γκίνη ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ. Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Καμπιτάκης Κ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης Οι συνθέσεις των ομάδων: Νέοι Ηροδότου (Γιώργος Χατζηδιαμαντής): Ζερβός, Μαυράκης, Κουρουκιαβούρης (72’ Χιωτάκης), Λιακάκης, Βασιλάκης, Μπλεδάκης, Χωματάς (46’ Χαλκιαδάκης), Ζωνάκης, Τσεσμελής, Ντραγκότι (85’ Κορνελάκης), Γκίνη (76’ Κεφαλάς) Αθλόπολις (Μάικ Παρθενάκης): Μπεκιάι, Μεχίλη, Κούπε,

Continue Reading →