diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του Σαββατοκύριακου (10/11 Φεβ.)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ Γρηγοράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) 15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (2/3-2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΜΟΙΡΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-0 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 1-0 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΖΑΡΟΣ 1-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-0 ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ 2-0 ΠΟΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0 Α2 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 3-2 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Continue Reading →

Patemtzis1

Α1 ΕΠΣΗ (20η Αγ.): Δύσκολη έξοδος για τον πρωτοπόρο

Την Αγία Βαρβάρα που καίγεται για βαθμούς έχει να αντιμετωπίσει αυτή την Κυριακή ο Ζαρός. Το παιχνίδι έχει μεγάλο βαθμό δυσκολίας όχι μόνο γιατί και οι δυο ομάδες θέλουν τους βαθμούς της νίκης, αλλά και γιατί δεν παύει να είναι ένα γειτονικό ντέρμπι. Τον αγώνα ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Κ. Κώστας. Στα άλλα παιχνίδια

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (26-27/1)

Α1 ΕΠΣΗ: 19η αγωνιστική Σάββατο 26/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Μανδαλενάκης Ε.(ΦΩΤΟ), Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) Κυριακή 27/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) 15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Φερετζάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

Continue Reading →

zaros_DSC_0036

ΕΠΣΗ: Τα α πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ:(18η αγωνιστική) ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ 2-3 ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-1 ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 0-0 (Διεκόπη λόγω ομίχλης) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 4-2 ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ 0-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-2 Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-4 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου (19/1)

Α1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ 2-3 ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-1 ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-4 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3-0 α.α. Β1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-0 Β2 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) ΑΣΙΤΕΣ – ΔΑΦΝΕΣ 4-1

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ (18η αγωνιστική) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ:

Continue Reading →

diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (5-6/1)

A1 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική) Σάββατο 05/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) Κυριακή 06/01/19 13:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (15-16/12)

Κυριακή 16/12/18 Α1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ Κυριακόπουλος Κ., Νικολακάκης Β., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΡΤΥΣ Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (8-9/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 3-0 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ 1-1 ΠΑΝΟΜ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 4-1 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 3-0 ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4-0 Α2 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική) ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ 2-0 ΛΙΝΤΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5-0 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0-2 ΝΕΟΙ

Continue Reading →