zaros_DSC_0036

ΕΠΣΗ: Τα α πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ:(18η αγωνιστική) ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ 2-3 ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-1 ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 0-0 (Διεκόπη λόγω ομίχλης) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 4-2 ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ 0-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-2 Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-4 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου (19/1)

Α1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ 2-3 ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-1 ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-4 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3-0 α.α. Β1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-0 Β2 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) ΑΣΙΤΕΣ – ΔΑΦΝΕΣ 4-1

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ (18η αγωνιστική) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ:

Continue Reading →

diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (5-6/1)

A1 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική) Σάββατο 05/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) Κυριακή 06/01/19 13:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (15-16/12)

Κυριακή 16/12/18 Α1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ Κυριακόπουλος Κ., Νικολακάκης Β., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΡΤΥΣ Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (8-9/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 3-0 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ 1-1 ΠΑΝΟΜ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 4-1 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 3-0 ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4-0 Α2 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική) ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ 2-0 ΛΙΝΤΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5-0 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0-2 ΝΕΟΙ

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (8-9/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ. Κυριακή 09/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι. 15:00

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (1-2/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24-25/11)

Α1 ΕΠΣΗ:(12η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ 0-1 ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-4 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ 0-2 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΟΡΟΣ 2-3 ΖΑΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 4-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 4-3 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 2-1 Α2 ΕΠΣΗ: (12η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΓΟΥΒΕΣ 0-2 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 1-0 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΣ 0-0 ΑΣΗΜΙ – ΔΑΜΑΣΤΑ 0-5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ –

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και η διαιτησία (24-25/11)

Α1 ΕΠΣΗ:(12η αγωνιστική) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) 15:00 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) 15:00 ΓΗΠ.

Continue Reading →