429821666a175f47c423bb880fdb0b0c_178811

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και στους 8 ομίλους (11/3)

Κρητικός – 8ος όμιλος (19η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Κηφισιά 2-1 Ατσαλένιος – Φωστήρας 1-0 Α.Ε. Μυλοποτάμου – Αιγάλεω 4-2 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ερμής Ζωνιανών 2-1 Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-2 Ρεπό: Παλαιόχωρα 1ος όμιλος (20ή αγωνιστική) Άρης Αβάτου – Α.Ε. Διδυμοτείχου 0-0 Δόξα Προσκυνητών – Αετός Ορφανού 1-3 Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Continue Reading →

FOUKA-1200x630

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου… (10-11/3)

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το πρωτάθλημα αφού στους περισσότερους ομίλους δεν έχουν ξεκαθαρίσει πρωταθλητές ή αποβιβαζόμενοι… Η κρισιμότητα των παιχνιδιών που υπάρχει σχεδόν σε όλους τους ομίλους αναγκάζει την ΚΕΔ να χρησιμοποιήσει διαιτητές μεγαλυτέρων κατηγοριών όπως π.χ. το ντέρμπι κορυφής του 2ου ομίλου ανάμεσα στον Άρης Παλαιοχωρίου και τον Ηρακλή (1ος -2ος) στο οποίο ορίστηκε

Continue Reading →

Fwstriras-OFI-768x512

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής

Αιγάλεω – Κηφισιά 3-1 Σκόρερ: 26΄Δουκάκης, 58΄ Μάρτινς, 75΄ Βέρμπης – Ζέλο Δοκάρια: Διαιτητής: Γρίμμας (Αθηνών) Βοηθοί: Νιδριώτης (Αθηνών), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας) Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: Αιγάλεω (Γ. Αρχοντάκης): Κατσούλης, Παπουτσής, Κάρδαρης, Δάρρας, Μπίρης, Καμινιώτης (53′ Γούλας), Δουκάκης (85′ Πατσατζόγλου), Σκοπελίτης (89′ Παπασάββας), Βέρμπης, Μαρτινς, Ψυχογιός (74′ Γεμιστός) Κηφισιά (Η. Καλοπήτας) Κυριτσής, Τσερκέζος, Έσλερ, Καρακώστας,

Continue Reading →

99fd195ce18dda6f61fa99e128f59fed_XL

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου και των 8 ομίλων (3/4-3)

8ος όμιλος (18η αγωνιστική) Φωστήρας – Ηρόδοτος 0-2 Αιγάλεω – Κηφισιά 3-1 Παλαιοχώρα – Ατσαλένιος 1-0 Ερμής Ζωνιανών – Α.Ε. Μυλοποτάμου 1-1 Ηλυσιακός – Ο.Φ. Ιεράπετρας 1-1 Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος 1ος όμιλος (19η αγωνιστική) Άρης Αβάτου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4-1 Αετός Ορφανού – Ελπίδα Σκουτάρεως 2-5 Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα 2-2 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Continue Reading →

labrou

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (3-4/3)

Δύσκολη έξοδος για την ομάδα του Ηροδότου, που αντιμετωπίζει τον άλλοτε φονέα των γιγάντων Φωστήρα, στον Ταύρο. Η ομάδα της Νέας Αλικαρνασσού χρειάζεται την νίκη, η οποία θα του δώσει κατά 99% το πρωτάθλημα και την άνοδο. Στο κρίσιμο αυτό παιχνίδι ορίστηκε να διευθύνει ο Λάμπρου (ΦΩΤΟ) από τον σύνδεσμο της Εύβοιας. Τρία ματς θα

Continue Reading →

889ef49a3f9ae9eeaa7501b9a270606e_177400

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα της 17ης αγωνιστικής

ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 3-2 Σκόρερ: 13΄ Δωροβίνης, 43΄Σίμωσης, 70΄Ζαγοριανός -27΄ Προβατίδης, 39΄ (πεν.) Μανουσάκης Δοκάρια: Διαιτησία:Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής), Παγουράς, Σοφός (Βοιωτίας) Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Π. Ανδράλας) Παπαδόπουλος, Κωνσταντινίδης, Μανδύλης (65′ Πρίκας), Τσώνης (46′ Παπανικολάου), Πατσατζόγλου, Καλημέρης, Κωνσταντινίδης Α., Σκάρος, Σίμωσης, Δωροβίνης (75′ Χουστουλάκης), Καλογιάννης (58′ Ζαγοριανός). ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (Δ. Μαγκαφίνης)Πονηρός, Καζαντζίδης, Σαμαράς, Παπαδόπουλος

Continue Reading →

06d3e7dc5bdeeedb0666fa48ff25b645_XL

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24/25-2)και των 8 ομίλων

Κρητικός όμιλος (8ος – 17η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Αιγάλεω 2-0 Φωστήρας – Παλαιόχωρα 3-2 Κηφισιά – Ερμής Ζωνιανών 4-1 Ατσαλένιος – Άγιος Ιερόθεος 2-1 Α.Ε. Μυλοποτάμου – Ηλυσιακός 1-0 Ρεπό: Ο.Φ. Ιεράπετρας 1ος όμιλος (18η αγωνιστική) Καβάλα – Αετός Ορφανού 1-2 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-2

Continue Reading →

ea46758a929b0aafd39d4f869f7e6534_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24 & 25/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΓΟΡΤΥΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-1 ΖΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 ΠΑΝΟΜ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-2 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 0-2 Α2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 0-1

Continue Reading →

ref

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του Σαββατοκύριακου (24-25/2)

Δύο ματς θα γίνουν το Σάββατο και αυτά είναι τα Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου και Ζευγολατιό – Διαγόρας με ώρα έναρξης τις 15.00, ενώ την Κυριακή τα παιχνίδια Τηλυκράτης – Α.Ε. Λευκίμμης, Παλληξουριακός – Αστέρας Βλαχιώτη, Ζάκυνθος – Καλαμάτα και Ρόδος – Πέλοπας Κιάτου θα ξεκινήσουν στις 14.00, 14.30, 13.00 και 14.30 αντίστοιχα. Αναλυτικά:

Continue Reading →

1d52d803d15e611b77818099b431941d_176517

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα του 8ου ομίλου της 16ης αγωνιστικής

Παλαιοχώρα – Ηρόδοτος 1-0 Σκόρερ: 80΄Δρακάκης Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας) Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας) – Καφεσσάκης (Λασιθίου) Κίτρινες κάρτες: Μαζιώτης (20’), Φουκαράκης (56’, 70’) Κόκκινες κάρτες: Φουκαράκης (70’) Οι συθέσεις των ομάδων Παλαιόχωρα (Δημήτρης Μαγκαφίνης): Πονηρός, Καζαντζίδης, Σαμαράς, Παπαδόπουλος, Κορνελλάτος, Μανουσάκης Αντ. (90′ Βρκοτς), Κερμενίδης, Μαζιώτης (90’+2′ Κοντογιάννης), Δρακάκης, Μανουσάκης Δ., Προβατίδης (73’ Λάσπατζης) Ηρόδοτος (Μανώλης Παπαματθαιάκης):

Continue Reading →