1296f2deed3056e3ddf0bd6da63579cf_L

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Έπεσε η αυλαία της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματο

ΑΕ Μυλοποτάμου – ΟΦ Ιεράπετρας 0-3 ΣΚΟΡΕΡ: – 33΄ (πεν)Κορέτα, 64΄ Πυθαρούλης, 84΄ Κωνσταντίνου ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κουκουράκης (Χανίων) ΒΟΗΘΟΙ: Αναστασάκης, Μαρνέζος (Χανίων) ΚΟΚΚΙΝΗ: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΑΕ Μυλοποτάμου (Γ. Κόλτζος): Παγιαλάκης, Κιάσσος, Μεταξάκης, Πλουσής(71’ Σκουλούδης), Μποτωνάκης, Δροσάκης(62’ Βιτώρος), Δελήμπασης(71’ Σηφάκης), Παπαγιαννακης, Κουγιουμουτζής(71’ Νύκταρης), Μερτίρι, Πιτσόκος. ΟΦ Ιεράπετρας (Γ. Μάγγος): Ταρτάλας, Πηγιάκης, Τσανάι, Πυθαρούλης, Κορομηλάς,

Continue Reading →

7fb5b9685ffcd445a0eddb78ab8cc983_181301

Γ΄ ΕΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστική

Αναλυτικά: 8ος όμιλος (22η αγωνιστική) Α.Ε. Μυλοποτάμου – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-3 Ατσαλένιος – Ηλυσιακός 1-0 Κηφισιά – Άγιος Ιερόθεος 2-2 (ΦΩΤΟ) Φωστήρας – Ερμής Ζωνιανών 2-1 Αιγάλεω – Παλαιόχωρα 3-0 Ρεπό: Ηρόδοτος 1ος όμιλος (22η αγωνιστική) Α.Ε. Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-3

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής (1/4)

Η κανονική περίοδος στη Γ’ Εθνική θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (1/4), με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (28/3) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες Οι αναμετρήσεις και στους 8 ομίλους θα ξεκινήσουν στις 16.00, εκτός από το ματς Iάλυσος – Πέλοπας Κιάτου, που θα αρχίσει στις 13.00, ενώ το Σάββατο (31/3) θα γίνει

Continue Reading →

333

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα του 8ου ομίλου στην 20η αγωνιστική (24/3)

ΟΦ Ιεράπετρας – Κηφισιά 5-0 ΣΚΟΡΕΡ: – 1΄ Ντιαντά, 20΄, 80΄ Παπαδόπουλος, 84΄ , 89΄ Μπλέντι, ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας) Βοηθοί: Ρατσιάτος (Αργολίδας) Κίτρινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΟΦ Ιεράπετρας (Γ. Μάγγος):: Πρίφτης, Πηγιάκης, Καραγιάννης, Πιθαρούλης, Κορομηλάς, Πετάσης, Μπλέντι,Ουζούνογλου, Ντιατά, Παπαδόπουλος, Κορέτα. Κηφισια: Κυρίτσης,Τσερκέζος, Καραμπάς, Τεγούσης, Καρακώστας, Μεϊμαρόγλου, Τσαφταρίδης, Τζέλη, Καϊμακαμούδης, Ζέλο, Ρέντζης. Ηρόδοτος –

Continue Reading →

Ανώνυμο-1

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου σε όλους τους ομίλους (24/3)

8ος όμιλος (21η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Α.Ε. Μυλοποτάμου 1-0 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Κηφισιά 5-0 Ηλυσιακός – Φωστήρας 2-2 Άγιος Ιερόθεος – Αιγάλεω 2-0 Ερμής Ζωνιανών – Παλαιόχωρα 1-0 Ρεπό: Ατσαλένιος 2ος όμιλος (29η αγωνιστική) Άρης Παλαιοχωρίου – Λαγκαδάς 0-2 Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Ηρακλής 0-7 (ΦΩΤΟ) Κιλκισιακός – Αλμωπός Αριδαίας 2-0 Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός 2-0 Α.Ο.

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββάτου (24/3)

Τα ματς γίνονται Σάββατο λόγω της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου την Κυριακή και έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Παναρκαδικός – Παλληξουριακός που θα αρχίσει στις 14.00. Επίσης, η αναμέτρηση της Νίκης Βόλου με τον Διγενή Νεοχωρίου θα διεξαχθεί την επόμενη Τετάρτη (28/3). Αναλυτικά: 8ος όμιλος (21η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Α.Ε.

Continue Reading →

irodotos-3

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα του 8ου ομίλου στην 20η αγωνιστική (18/3)

ΠΟΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 -1 ΣΚΟΡΕΡ: – 49΄ Μωραΐτης ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Κρασαγάκης Βοηθοί: Δασκαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου) Κίτρινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΠΟΑ (Μανώλης Σουτζής): Παπαδάκης, Πατινιώτης, Ντάμπος (65′ Λυδάκης), Παπαδομιχελάκης, Βρετός, Χαρίτος, Φραγκιαδάκης, Πετράκης (72′ Μπέρκης), Τριανταφύλλου, Τζανής (Γιαλιτάκης), Ρουμπάκης ΗΡΟΔΟΤΟΣ(Μανώλης Παπαματθαιάκης): Κασμερίδης, Μπαλάφας, Μπάμπης, Κανδηλάκης, Γιαλούσης, Κασαπάκης (64′ Καρατζάογλου), Αργκιλέσι (79′ Παναγιωτάκης), Μελισσόπουλος, Ετόφ,

Continue Reading →

446bfc21faf9d6cfc6b5b3d937e7684d_179715

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων (18/3)

Κρητικός όμιλος (8ος – 20ή αγωνιστική) Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 0-1 Κηφισιά – Α.Ε. Μυλοποτάμου 2-1 Αιγάλεω – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-0 (ΦΩΤΟ) Παλαιόχωρα – Ηλυσιακός 0-2 Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Ιερόθεος 1-3 Ρεπό: Φωστήρας 1ος όμιλος (21η αγωνιστική) Α.Ε. Διδυμοτείχου – Αετός Ορφανού 1-0 Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 0-1 Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προσκυνητών 1-1

Continue Reading →

22448262_1665498720127585_1410578824532929573_n-1

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα του 8 ου ομίλου στη 19η αγωνιστική (11/3)

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2-1 ΣΚΟΡΕΡ: 53΄ – 65΄Ετόφ – 44΄ Καϊμακαμούδης ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πόγκας (Εύβοιας) ΒΟΗΘΟΙ: Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων) ΚΙΤΡΙΝΕΣ: ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Οι συνθέσεις των ομάδων Ηρόδοτος (Μανώλης Παπαματθαιάκης): Κασμερίδης, Μπαλάφας (51′ Γαρεφαλάκης), Μπάμπης, Γιαλούσης, Κανδηλάκης, Κασαπάκης (63′ Καραντζάογλου), Αργκιλέσι (51′ Καργιωτάκης), Φραγκουλάκης, Μελισσόπουλος, Μωραΐτης (78′ Παναγιωτάκης), Ετόφ Κηφισιά: Κυρίτσης, Τσερκέζος, Καράμπας, Τεγούσης, Καρακώστας, Μεϊμάρογλου, Τσαφταρίδης,

Continue Reading →

429821666a175f47c423bb880fdb0b0c_178811

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και στους 8 ομίλους (11/3)

Κρητικός – 8ος όμιλος (19η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Κηφισιά 2-1 Ατσαλένιος – Φωστήρας 1-0 Α.Ε. Μυλοποτάμου – Αιγάλεω 4-2 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ερμής Ζωνιανών 2-1 Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-2 Ρεπό: Παλαιόχωρα 1ος όμιλος (20ή αγωνιστική) Άρης Αβάτου – Α.Ε. Διδυμοτείχου 0-0 Δόξα Προσκυνητών – Αετός Ορφανού 1-3 Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Continue Reading →