36032be230ca741d7e6ba6457b251568_104256

Γ΄ΚΑΤ. ΕΠΣΗ (14η Αγ.) Δύσκολα αλλά κερδίζουν οι πρωτοπόροι

Ο πρωτοπόρος Αετός Ανωγείων πάει για βόλτα στην Αλικαρνασσό και στο Γ. Σκουρέλλος να αντιμετωπίσει την τελευταία ομάδα του πρωταθλήματος τις Ελπίδες Ηροδότου που δεν έχουν καμιά ελπίδα σε αυτό το ματς. Το αγώνα θα διευθύνει ο Κ. Συναδινάκης. Οι δεύτεροι Γιούχτας 2010 και το Άλογο (28 βαθ.) παίζουν με τον Κόροιβο (7 β.) εντός

Continue Reading →

xeimaros

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1-2/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ 0-2 ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-0 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-2 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 4-2 ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 0-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ 0-1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8-0 ΔΑΜΑΣΤΑ –

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (1-2/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ 1-0 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-0 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-4 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1-2 Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0

Continue Reading →

IMG_2288

Γ΄ ΚΑΤ. ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 20ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ 0-3 ΣΚΟΡΕΡ: – 25΄ Τζωρακολευθεράκης, 30΄(αυτ.) Καραταράκης, 41΄Τζωρακάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σαμιωτάκης Ε., ΒΟΗΘΟΙ: Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. ΚΟΚΚΙΝΗ: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ : Αεράκης, Σταυρουλάκης, Χατζηπαυλίδης, Μασιτζής (67’Βασιλάκης), Δασκαλάκης Μ. , Δασκαλάκης Γ.(46’Μιχελάκης), Σαριδάκης, Δασκαλάκης Γ., Κασσωτάκης (28’Καραταράκης), Χατζηπαυλίδης Α., Κουκάκης (81’Κοτζανάκης) ΔΑΦΝΕΣ : Λουλουδης, Λαμπράκης, Χαλκιαδάκης, Μεταξάκης, Λαμπράκης

Continue Reading →

3a6e2399127329c859f4e87aa7636afa_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1/4)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 2-4 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-1

Continue Reading →

soccer_1-1482174618-8090-1482175727-1260

Κυριακάτικη (1/4) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Continue Reading →

21585774_10207607381783168_1078358980_o

Γ ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 19ης αγωνιστικής (17-18/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΧΕΙΜΑΡΟΣ – Κ. Μ. ΚΟΡΑΚΑΣ 6-3 ΣΚΟΡΕΡ: 30΄Ι. Δαριβιανάκης, 35΄Κυριακάκης, 60΄, 75΄, 85΄, 80΄Σηφάκης – 10΄Φραγκιαδάκης, 82΄, 87΄ Πενσιού ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Περτσελάκης Γ. Βοηθοί: Καούρας Γ., Φανουράκη Μ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΧΕΙΜΑΡΟΣ (Ι. Νικολαντωνάκης) : Αλεβιζάκης, Δαριβιανάκης, Κατσαμήτρος (63’ Κουριδάκης), Κεγιαδάκης, Κουριδάκης Ι. (46’ Καρουζάκης), Κυριακάκης (70’ Δαριβγιανάκης), Σηφάκης, Μασαούτης, Σούρλας, Πατεράκης

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής (10-11/3) Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 1-2 ΣΚΟΡΕΡ: 9΄ Σαριδάκης – 19΄ – 91΄Γκούλα ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Δασκαλάκης Α. Βοηθοί: Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Οι συνθέσεις των ομάδων ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ : Αεράκης, Σταυρουλάκης, Χατζηπαυλίδης, Μαζιτζης, Δασκαλάκης Μ., Δασκαλάκης Γ. (82’ Μιχελάκης), Σαριδάκης, Δασκαλάκης Γ., Κασσωτάκης (46’ Καραταράκης), Χατζηπαυλίδης Α. (87’ Κοτζανάκης), Κουκάκης ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ : Γιωτόπουλος, Καπενης,

Continue Reading →