????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ 1-0 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-0 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-4 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1-2 Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0

Continue Reading →

IMG_2288

Γ΄ ΚΑΤ. ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 20ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ 0-3 ΣΚΟΡΕΡ: – 25΄ Τζωρακολευθεράκης, 30΄(αυτ.) Καραταράκης, 41΄Τζωρακάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σαμιωτάκης Ε., ΒΟΗΘΟΙ: Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. ΚΟΚΚΙΝΗ: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ : Αεράκης, Σταυρουλάκης, Χατζηπαυλίδης, Μασιτζής (67’Βασιλάκης), Δασκαλάκης Μ. , Δασκαλάκης Γ.(46’Μιχελάκης), Σαριδάκης, Δασκαλάκης Γ., Κασσωτάκης (28’Καραταράκης), Χατζηπαυλίδης Α., Κουκάκης (81’Κοτζανάκης) ΔΑΦΝΕΣ : Λουλουδης, Λαμπράκης, Χαλκιαδάκης, Μεταξάκης, Λαμπράκης

Continue Reading →

3a6e2399127329c859f4e87aa7636afa_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1/4)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 2-4 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-1

Continue Reading →

soccer_1-1482174618-8090-1482175727-1260

Κυριακάτικη (1/4) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Continue Reading →

21585774_10207607381783168_1078358980_o

Γ ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 19ης αγωνιστικής (17-18/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΧΕΙΜΑΡΟΣ – Κ. Μ. ΚΟΡΑΚΑΣ 6-3 ΣΚΟΡΕΡ: 30΄Ι. Δαριβιανάκης, 35΄Κυριακάκης, 60΄, 75΄, 85΄, 80΄Σηφάκης – 10΄Φραγκιαδάκης, 82΄, 87΄ Πενσιού ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Περτσελάκης Γ. Βοηθοί: Καούρας Γ., Φανουράκη Μ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΧΕΙΜΑΡΟΣ (Ι. Νικολαντωνάκης) : Αλεβιζάκης, Δαριβιανάκης, Κατσαμήτρος (63’ Κουριδάκης), Κεγιαδάκης, Κουριδάκης Ι. (46’ Καρουζάκης), Κυριακάκης (70’ Δαριβγιανάκης), Σηφάκης, Μασαούτης, Σούρλας, Πατεράκης

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής (10-11/3) Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 1-2 ΣΚΟΡΕΡ: 9΄ Σαριδάκης – 19΄ – 91΄Γκούλα ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Δασκαλάκης Α. Βοηθοί: Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Οι συνθέσεις των ομάδων ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ : Αεράκης, Σταυρουλάκης, Χατζηπαυλίδης, Μαζιτζης, Δασκαλάκης Μ., Δασκαλάκης Γ. (82’ Μιχελάκης), Σαριδάκης, Δασκαλάκης Γ., Κασσωτάκης (46’ Καραταράκης), Χατζηπαυλίδης Α. (87’ Κοτζανάκης), Κουκάκης ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ : Γιωτόπουλος, Καπενης,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 1-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 0-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-1 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ 1-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0 ΔΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ 3-0 α.α.

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:30

Continue Reading →

tiganitis-ofam-_3

Γ΄ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 17ης αγωνιστικής

ΟΦΑΜ – ΠΟ Ηρακλείου 3-2 Σκόρερ: 49΄ Ανδριαδάκης, 66΄ Κτιστάκης, 74΄ Σκουλούδης – 11΄Μυλωνάκης, 33΄ Μουντράκης Δοκάρια: Διαιτησία: Μαστορίδης Δημήτρης, Σιγανού Γεωργία, Μαυρουδής Ι. Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΟΦΑΜ (Χ. Ανδριαδάκης): Γκόγκος, Πρινιωτάκης (Καρακωνσταντάκης), Στρατηγάκης (46΄Γωνιανάκης), Παπαδήμος, Κτιστάκης, Νικηφόρος, Ανδριαδάκης, Κόκκινος (46΄Δεληγιαννάκης), Σκουλούδης, Λαδουκάκης, Βαφάκης (72΄Σχοιναράκης). Π.Ο.Η.: () Δομοσίδης, Γιαννακουδάκης, Παπάς, Μιλαθιανάκης, Φραγκομανωλάκς, Φανουράκης,

Continue Reading →