a024a7c46c0e401b119f47b5e0e5c072_205000

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων της Κυριακής (2/12)

Τι έγινε στις κυριακάτικες (2/12) αναμετρήσεις των 8 ομίλων Κρητικός (5ος) όμιλος (10η αγωνιστική) ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0 Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0 Επισκοπή – Κερατσίνι 3-1 Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0 Εθνικός – Α.Ε. Νεάπολης 3-1 Ρεπό: Παλαιοχώρα 1ος όμιλος (10η αγωνιστική) Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 Νέστος

Continue Reading →

G ETHNIKI LOGO

Γ’ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (1-2/12)

Όλα τα παιχνίδια θα διεξαχθούν στις 15:00 της Κυριακής (2/12) πλην των Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων, Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας και Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας που θα γίνει το Σάββατο (1/12). Παράλληλα, το Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας ορίστηκε για τις 5 Δεκεμβρίου. Κρητικός (5ος) όμιλος (10η αγωνιστική) Μινώταυρος Μουρνιών – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Κρασαγάκης,

Continue Reading →

giouxtas_0

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων (26/11)

Κρητικός (5ος) όμιλος (9η αγωνιστική) Ατρόμητος Πειραιά – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος 1-1 Προοδευτική – Παλαιοχώρα 0-1 Γιούχτας – Επισκοπή 0-0 Κερατσίνι – Εθνικός 0-2 Α.Ε. Νεάπολης – Αμπελακιακός 0-1 Ρεπό: Ιωνικός 1ος όμιλος (9η αγωνιστική) Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-1 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου 1-0 Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Continue Reading →

30435128_neofyt

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στους κυριακάτικους (25/11) αγώνες των 8 ομίλων

Με τα παιχνίδια της 8ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 9ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (25/11) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Πέμπτη (22/11) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες. Ο Νεοφυτιάδης (ΦΩΤΟ) του συνδέσμου Κορινθίας ορίστηκε να διευθύνει την εκτός έδρας

Continue Reading →

300392

Γ΄. ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής των αγώνων και στους 8 ομίλους(18/11)

Αναλυτικά οι κυριακάτικες (18/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων Κρητικός (5ος) όμιλος (8η αγωνιστική) Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1 Παλαιοχώρα – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-4 Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2 Εθνικός – Γιούχτας 3-1 Αμπελακιακός – Κερατσίνι 0-1 (17.00) Ιωνικός – Προοδευτική Ρεπό: Α.Ε. Νεάπολης 1ος όμιλος (8η αγωνιστική) Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 Πανσερραϊκός –

Continue Reading →

διαιτητής-4

Γ΄ ΕΘNΙΚΗ: Το πρόγραμμα και οι «σφυρίχτρες» του σαββατοκύριακου (17-18/11)

Με τις αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 8ης αγωνιστικής στους υπόλοιπους επτά συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (17-18/11) η δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. Την αναμέτρηση του Ατσαλένιου, ανάμεσα στον ΠΟΑ και τον Ατρόμητο Πειραιά, ορίστηκε να διευθύνει ο Γεωργόπουλος του συνδέσμου Χανίων, ενώ στον εκτός έδρα αγώνα του Γιούχτα με τον

Continue Reading →

45884725_182682042670137_2094879378184863744_n

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και στους 8 ομίλους το σαββατοκύριακου (11-11/11)

Κρητικός – 5ος όμιλος: (7η αγωνιστική) Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα 1-4 Ατσαλένιος – Επισκοπή 1-1 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ιωνικός 1-1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός 1-0 Προοδευτική – Α.Ε. Νεάπολης 1-0 Γιούχτας – Αμπελακιακός 3-1 Ρεπό: Κερατσίνι 1ος όμιλος (7η αγωνιστική) Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός 1-0 Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0 Νέστος Χρυσούπολης – Άρης

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες των Κυριακάτικων αγώνων (11/11)

Με τα ματς της 6ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 7ης στους υπόλοιπους επτά θα δοθεί συνέχεια την Κυριακή (11/11) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (7/11) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια. Το αξιοσημείωτο της αγωνιστικής είναι ότι στις 2 κρίσιμες αναμετρήσεις των

Continue Reading →

250e1eb522ed799dd8be19eb8543a045_202396

Γ΄Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ στην Κρητικό όμιλο (5ο)

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά 4-0 Σκόρερ: 27΄ Μποτωνάκης, 42΄Κούρτι, 63΄& 65΄ Κατσικοκέρης Δοκάρια: 59΄ Σερβιλάκης &Κατσικοκέρης Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων) Βοηθοί διαιτησίας: Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων). ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Στεφανίδης): Νικηφόρος, Νάκας, Σερβιλάκης (79’ Γεωργούλης), Μποτωνάκης, Σέχου, Χαλκιαδάκης, Σουμπασάκης, Σαββίδης (73’ Γκαρθία), Κατσικοκέρης, Κούρτι (67’ Κεσίδης), Πήλιος (58’ Γιόρνταν). ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. (Καλύβας): Χατζάκης, Βυζανιάρης, Γαβαλάς Γ. (76’ Τσαραούσης),

Continue Reading →

e6c13894af00b4942a6fd15e8ac008b9_202386

Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3,4-11) και στους 8 ομίλους

5ος – Κρητικός όμιλος (6η αγωνιστική) Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά 4-0 Ιωνικός – Παλαιόχωρα 0-1 Εθνικός – Ατσαλένιος 0-0 Α.Ε. Νεάπολης – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-5 Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1 Κερατσίνι – Προοδευτική 0-0 (ΦΩΤΟ) Ρεπό: Γιούχτας 1ος όμιλος (6η αγωνιστική) Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-2 Αετός Ορφανού –

Continue Reading →