????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββάτου (24/3)

Τα ματς γίνονται Σάββατο λόγω της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου την Κυριακή και έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Παναρκαδικός – Παλληξουριακός που θα αρχίσει στις 14.00. Επίσης, η αναμέτρηση της Νίκης Βόλου με τον Διγενή Νεοχωρίου θα διεξαχθεί την επόμενη Τετάρτη (28/3). Αναλυτικά: 8ος όμιλος (21η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Α.Ε.

Continue Reading →

irodotos-3

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα του 8ου ομίλου στην 20η αγωνιστική (18/3)

ΠΟΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 -1 ΣΚΟΡΕΡ: – 49΄ Μωραΐτης ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Κρασαγάκης Βοηθοί: Δασκαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου) Κίτρινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΠΟΑ (Μανώλης Σουτζής): Παπαδάκης, Πατινιώτης, Ντάμπος (65′ Λυδάκης), Παπαδομιχελάκης, Βρετός, Χαρίτος, Φραγκιαδάκης, Πετράκης (72′ Μπέρκης), Τριανταφύλλου, Τζανής (Γιαλιτάκης), Ρουμπάκης ΗΡΟΔΟΤΟΣ(Μανώλης Παπαματθαιάκης): Κασμερίδης, Μπαλάφας, Μπάμπης, Κανδηλάκης, Γιαλούσης, Κασαπάκης (64′ Καρατζάογλου), Αργκιλέσι (79′ Παναγιωτάκης), Μελισσόπουλος, Ετόφ,

Continue Reading →

446bfc21faf9d6cfc6b5b3d937e7684d_179715

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων (18/3)

Κρητικός όμιλος (8ος – 20ή αγωνιστική) Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 0-1 Κηφισιά – Α.Ε. Μυλοποτάμου 2-1 Αιγάλεω – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-0 (ΦΩΤΟ) Παλαιόχωρα – Ηλυσιακός 0-2 Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Ιερόθεος 1-3 Ρεπό: Φωστήρας 1ος όμιλος (21η αγωνιστική) Α.Ε. Διδυμοτείχου – Αετός Ορφανού 1-0 Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 0-1 Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προσκυνητών 1-1

Continue Reading →

22448262_1665498720127585_1410578824532929573_n-1

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα του 8 ου ομίλου στη 19η αγωνιστική (11/3)

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2-1 ΣΚΟΡΕΡ: 53΄ – 65΄Ετόφ – 44΄ Καϊμακαμούδης ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πόγκας (Εύβοιας) ΒΟΗΘΟΙ: Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων) ΚΙΤΡΙΝΕΣ: ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Οι συνθέσεις των ομάδων Ηρόδοτος (Μανώλης Παπαματθαιάκης): Κασμερίδης, Μπαλάφας (51′ Γαρεφαλάκης), Μπάμπης, Γιαλούσης, Κανδηλάκης, Κασαπάκης (63′ Καραντζάογλου), Αργκιλέσι (51′ Καργιωτάκης), Φραγκουλάκης, Μελισσόπουλος, Μωραΐτης (78′ Παναγιωτάκης), Ετόφ Κηφισιά: Κυρίτσης, Τσερκέζος, Καράμπας, Τεγούσης, Καρακώστας, Μεϊμάρογλου, Τσαφταρίδης,

Continue Reading →

429821666a175f47c423bb880fdb0b0c_178811

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και στους 8 ομίλους (11/3)

Κρητικός – 8ος όμιλος (19η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Κηφισιά 2-1 Ατσαλένιος – Φωστήρας 1-0 Α.Ε. Μυλοποτάμου – Αιγάλεω 4-2 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ερμής Ζωνιανών 2-1 Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-2 Ρεπό: Παλαιόχωρα 1ος όμιλος (20ή αγωνιστική) Άρης Αβάτου – Α.Ε. Διδυμοτείχου 0-0 Δόξα Προσκυνητών – Αετός Ορφανού 1-3 Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Continue Reading →

FOUKA-1200x630

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου… (10-11/3)

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το πρωτάθλημα αφού στους περισσότερους ομίλους δεν έχουν ξεκαθαρίσει πρωταθλητές ή αποβιβαζόμενοι… Η κρισιμότητα των παιχνιδιών που υπάρχει σχεδόν σε όλους τους ομίλους αναγκάζει την ΚΕΔ να χρησιμοποιήσει διαιτητές μεγαλυτέρων κατηγοριών όπως π.χ. το ντέρμπι κορυφής του 2ου ομίλου ανάμεσα στον Άρης Παλαιοχωρίου και τον Ηρακλή (1ος -2ος) στο οποίο ορίστηκε

Continue Reading →

Fwstriras-OFI-768x512

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής

Αιγάλεω – Κηφισιά 3-1 Σκόρερ: 26΄Δουκάκης, 58΄ Μάρτινς, 75΄ Βέρμπης – Ζέλο Δοκάρια: Διαιτητής: Γρίμμας (Αθηνών) Βοηθοί: Νιδριώτης (Αθηνών), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας) Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: Αιγάλεω (Γ. Αρχοντάκης): Κατσούλης, Παπουτσής, Κάρδαρης, Δάρρας, Μπίρης, Καμινιώτης (53′ Γούλας), Δουκάκης (85′ Πατσατζόγλου), Σκοπελίτης (89′ Παπασάββας), Βέρμπης, Μαρτινς, Ψυχογιός (74′ Γεμιστός) Κηφισιά (Η. Καλοπήτας) Κυριτσής, Τσερκέζος, Έσλερ, Καρακώστας,

Continue Reading →

99fd195ce18dda6f61fa99e128f59fed_XL

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου και των 8 ομίλων (3/4-3)

8ος όμιλος (18η αγωνιστική) Φωστήρας – Ηρόδοτος 0-2 Αιγάλεω – Κηφισιά 3-1 Παλαιοχώρα – Ατσαλένιος 1-0 Ερμής Ζωνιανών – Α.Ε. Μυλοποτάμου 1-1 Ηλυσιακός – Ο.Φ. Ιεράπετρας 1-1 Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος 1ος όμιλος (19η αγωνιστική) Άρης Αβάτου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4-1 Αετός Ορφανού – Ελπίδα Σκουτάρεως 2-5 Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα 2-2 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Continue Reading →

labrou

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (3-4/3)

Δύσκολη έξοδος για την ομάδα του Ηροδότου, που αντιμετωπίζει τον άλλοτε φονέα των γιγάντων Φωστήρα, στον Ταύρο. Η ομάδα της Νέας Αλικαρνασσού χρειάζεται την νίκη, η οποία θα του δώσει κατά 99% το πρωτάθλημα και την άνοδο. Στο κρίσιμο αυτό παιχνίδι ορίστηκε να διευθύνει ο Λάμπρου (ΦΩΤΟ) από τον σύνδεσμο της Εύβοιας. Τρία ματς θα

Continue Reading →

889ef49a3f9ae9eeaa7501b9a270606e_177400

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα της 17ης αγωνιστικής

ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 3-2 Σκόρερ: 13΄ Δωροβίνης, 43΄Σίμωσης, 70΄Ζαγοριανός -27΄ Προβατίδης, 39΄ (πεν.) Μανουσάκης Δοκάρια: Διαιτησία:Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής), Παγουράς, Σοφός (Βοιωτίας) Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Π. Ανδράλας) Παπαδόπουλος, Κωνσταντινίδης, Μανδύλης (65′ Πρίκας), Τσώνης (46′ Παπανικολάου), Πατσατζόγλου, Καλημέρης, Κωνσταντινίδης Α., Σκάρος, Σίμωσης, Δωροβίνης (75′ Χουστουλάκης), Καλογιάννης (58′ Ζαγοριανός). ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (Δ. Μαγκαφίνης)Πονηρός, Καζαντζίδης, Σαμαράς, Παπαδόπουλος

Continue Reading →