aa173df0ca49781aa20679942074d3c5_XL

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής (17/2) και των 8 ομίλων

Κρητικός (5ος) όμιλος (19η αγωνιστική) Ατρόμητος Πειραιά – Επισκοπή 1-3 Παλαιοχώρα – Ιωνικός 0-0 Ατσαλένιος – Εθνικός 3-0 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Α.Ε. Νεάπολης 4-1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αμπελακιακός 2-1 Προοδευτική – Κερατσίνι 2-2 Ρεπό: Γιούχτας 1ος όμιλος (19η αγωνιστική) Απόλλων Παραλιμνίου – Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0 Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου 2-1 Α.Ε. Καλαμπακίου – Αετός Ορφανού

Continue Reading →

diaitites-9444

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (17/2) και των 8 ομίλων

Η δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής συνεχίζεται το Σαββατόκυριακο (16-17/2), με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Πέμπτη (14/2) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς των οκτώ ομίλων. Φυσικά, τα βλέμματα στρέφονται στο ντέρμπι του 4ου ομίλου ανάμεσα στον Ολυμπιακό Βόλου και τη Νίκη Βόλου στο οποίο ορίστηκε ο Δημήτρης Καραντώνης (Ημαθίας). Όλα τα

Continue Reading →

4da94189b6eb241a3f1ac0897c4849aa_211703

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής και των 8 ομίλων (10/2)

Κρητικός (5ος) όμιλος (18η αγωνιστική) Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά 5-0 Εθνικός – Επισκοπή 0-1 Α.Ε. Νεάπολης – Παλαιοχώρα 1-3 Αμπελακιακός – Ατσαλένιος 0-0 Κερατσίνι – Ο.Φ. Ιεράπετρας 2-1 (ΦΩΤΟ) Γιούχτας – Προοδευτική 2-0 Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1ος όμιλος (18η αγωνιστική) Εθνικός Σιδηροκάστρου – Α.Ε. Καλαμπακίου 0-1 Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης 0-0 ΠΑΟ Κοσμίου – Εθνικός

Continue Reading →

fc6fd071c3693092ab2e34386123aaf6_XL

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων (3/2)

Κρητικός (5ος) όμιλος (17η αγωνιστική) Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός 0-1 Ιωνικός – Α.Ε. Νεάπολης 5-0 Επισκοπή – Αμπελακιακός 1-1 Παλαιοχώρα – Κερατσίνι 1-1 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Γιούχτας 0-1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Προοδευτική 1-1 Ρεπό: Ατσαλένιος 1ος όμιλος (17η αγωνιστική) Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού 2-1 Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης 2-0 Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (3/2) και των 8 ομίλων

Με τις αναμετρήσεις της 15ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 17ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (3/2) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (30/1) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες. Όλα τα ματς ξεκινούν στις 15.00, εκτός από τα Διαγόρας – Διαγόρας

Continue Reading →

Mathioudakis_Xysi

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Σκόνταψε και πάλι ο ΟΦ Ιεράπετρας – ο Καθρέπτης στον 5ο όμιλο

Και νέα βαθμολογική απώλεια κατέγραψε ο Ο.Φ. Ιεράπετρα και πάλι εντός του νησιού (ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ) και άρχισε να νοιώθει καυτή την ανάσα του Εθνικού που κέρδισε στα χασομέρια τον Αμπελακιακό. Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Γιούχτας 4-2 με την Παλαιόχωρα και ανέβηκε μόνος πλέον στην τρίτη θέση της βαθμολογίας. Αντίθετα κοντά στις ομάδες υψηλού κινδύνου για

Continue Reading →

51086944_232203071051367_7348960236281004032_n

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα στα κυριακάτικα (27/1) παιχνίδια των 8 ομίλων

Κρητικός (5ος)όμιλος (16η αγωνιστική) Α.Ε. Νεάπολης – Ατρόμητος Πειραιά 0-0 Αμπελακιακός – Εθνικός 0-1 Κερατσίνι – Ιωνικός 0-2 Γιούχτας – Παλαιοχώρα 4-2 (ΦΩΤΟ) Προοδευτική – Ατσαλένιος 1-0 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-0 Ρεπό: Επισκοπή 1ος όμιλος (16η αγωνιστική) Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αετός Ορφανού 1-3 Καβάλα – Άρης Αβάτου 2-0

Continue Reading →

ionikos-gioyxtas

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 20/1/2019: Τσίμπησε βαθμό ο Γιούχτας στη Νίκαια (Ολη η αγωνιστική)

Ιωνικός – Γιούχτας 0-0 ΣΚΟΡΕΡ:- ΔΟΚΑΡΙΑ: 90+΄Καλλέργης – 42΄Βαρούχας Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών) Βοηθοί: Χιόνης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου) Κόκκινες:- Οι συνθέσεις των ομάδων Ιωνικός (Αρναούτης): Κουρεπίνης, Πατσατζόγλου, Δημακάκος (88′ Καρέλης), Πογοσιάν (62′ Σάμιος), Μανωλάς, Μουστάκης, Γκοτσούλιας, Ατματσίδης (55′ Θέος), Κατσικογιάννης (84′ Πλάκας), Κουιρουκίδης, Καλλέργης. Γιούχτας (Πίτσος): Κόλλιας, Κορτσινίδης, Ρουμπάκης, Σταθόγλου, Ραπτάκης, Τζανής, Τσάτσος (65′ Tσάτσος), Πλουσής,

Continue Reading →

f48ad5301f177a0ade45adaff5135093_XL

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής (20/1) και των 8 ομίλων

Κρητικός (5ος) όμιλος (15η αγωνιστική) Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός 1-1 Α.Ε. Νεάπολης – Κερατσίνι 2-3 Ιωνικός – Γιούχτας 0-0 Επισκοπή – Προοδευτική 0-2 Παλαιοχώρα – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2 Ατσαλένιος – Ο.Φ. Ιεράπετρας 3-2 Ρεπό: Εθνικός 1ος όμιλος (15η αγωνιστική) Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0 Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα 0-2 Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (15η αγ.)Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής και στους οκτώ ομίλους

Όλες οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν την Κυριακή (20/1) στις 15.00. Εξαιρούνται τα ματς Διαγόρας – Αχαρναϊκός (6ος όμιλος) που θα ξεκινήσει στις 12.30, Ιάλυσος – Παναιγιάλειος (6ος όμιλος) στις 14.15 και τα Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής (6ος όμιλος), Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας (7ος όμιλος), Πάμισος Μεσσήνης – Α.Ο. Κατασταρίου (8ος όμιλος), Α.Ο. Εικοσιμίας –

Continue Reading →