????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (31/3 & 1/4)

Α1 ΕΠΣΗ: (25η αγωνιστική) Σάββατο 31/03/18 16:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ: Κρασαγάκης Χ., Περτσελάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) 16:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) Κυριακή 01/04/18 16:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) 16:00

Continue Reading →

gratsanis-1200x630

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (31/3 & 1/4)

Ο Γρατσάνης του συνδέσμου ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι του ΟΦΗ στη Πάτρα κόντρα στην το Παναχαϊκή ενώ στο Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα θα είναι ο Καρατέρπος (Κοζάνης). Όσον αφορά το Άρης – Δόξα Δράμας την Κυριακή (1/4) θα το σφυρίξει ο Βρέσκας Πιερίας). Αναλυτικά: Σάββατο (31/3) 15:00 Σπάρτη – ΑΟΧ/Κισσαμικός Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου) Βοηθοί:

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής (1/4)

Η κανονική περίοδος στη Γ’ Εθνική θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (1/4), με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (28/3) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες Οι αναμετρήσεις και στους 8 ομίλους θα ξεκινήσουν στις 16.00, εκτός από το ματς Iάλυσος – Πέλοπας Κιάτου, που θα αρχίσει στις 13.00, ενώ το Σάββατο (31/3) θα γίνει

Continue Reading →

rtzi

Σούπερ Λιγκ: Το πλήρη πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του τριημέρου (31/3 – 1,2/4)

Συνεχίζεται το «πολυδιαφημισμένο» πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκ από εκεί που το αφήσαμε δηλαδή από την 26 η αγωνιστική και αφού πρώτα μαγειρέψαμε για να βγάλουμε το φετινό πρωταθλητή. Το παιχνίδι της πρωταθλήτριας πλέον ΑΕΚ, κόντρα στον είδη αποβιβαζόμενο λόγω χρεών Παναθηναϊκό θα διευθύνει ο Θάνος του συνδέσμου Γρεβενών), με βοηθούς τους Ευθυμιάδη (Πιερίας) και Τουμπακάρη

Continue Reading →

sotiriadis-aox-panegialios

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (24&25/3)

Κρητική υπόθεση στο ντέρμπι των αιωνίων του Ηρακλείου στο Γεντί Κουλέ αφού η ΚΕΔ του Μιχάλη Κουκουλάκη όρισε την τετράδα των διαιτητών από τα πέριξ. Διαιτητής θα είναι ο Χαράλαμπος Σωτηριάδης (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Λασιθίου και βοηθούς τους Κώστα Τρουλινό από το σύνδεσμο Ηρακλείου και Πάγκαλο επίσης από Λασίθι, ενώ για 4ο όρισε τον Ηρακλειώτη

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββάτου (24/3)

Τα ματς γίνονται Σάββατο λόγω της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου την Κυριακή και έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Παναρκαδικός – Παλληξουριακός που θα αρχίσει στις 14.00. Επίσης, η αναμέτρηση της Νίκης Βόλου με τον Διγενή Νεοχωρίου θα διεξαχθεί την επόμενη Τετάρτη (28/3). Αναλυτικά: 8ος όμιλος (21η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Α.Ε.

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/3)

Α1: (24η αγωνιστική) ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ (16:00) Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ (16:00) Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης) ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΕΛΠΙΔΕΣ (Αναβλήθηκε) ΓΗΠ.ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΤΥΛΙΣΟΣ (16:00) Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Continue Reading →

45fcbd1cae9e9736be52e3281e2b100c_142556

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και η διαιτησία του τετραημέρου (10-11-12-13/3)

Με τη διεξαγωγή της 21ης αγωνιστικής συνεχίζεται η δράση στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής το τετραήμερο 10-13 Μαρτίου και η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε την Τετάρτη (7/3) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις. Στο «Γεντί Κουλέ» για το ματς του ΟΦΗ με τα Τρίκαλα θα βρεθεί ο Νικόλαος Τεβεκέλης (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Μακεδονίας, ενώ στον αγώνα

Continue Reading →

FOUKA-1200x630

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου… (10-11/3)

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το πρωτάθλημα αφού στους περισσότερους ομίλους δεν έχουν ξεκαθαρίσει πρωταθλητές ή αποβιβαζόμενοι… Η κρισιμότητα των παιχνιδιών που υπάρχει σχεδόν σε όλους τους ομίλους αναγκάζει την ΚΕΔ να χρησιμοποιήσει διαιτητές μεγαλυτέρων κατηγοριών όπως π.χ. το ντέρμπι κορυφής του 2ου ομίλου ανάμεσα στον Άρης Παλαιοχωρίου και τον Ηρακλή (1ος -2ος) στο οποίο ορίστηκε

Continue Reading →

4124317

Σούπερ Λιγκ: Το πλήρης πρόγραμμα και η διαιτησία του τριημέρου (10-11-12/3)

Με τη διεξαγωγή της 25ης αγωνιστικής συνεχίζεται η δράση στη Σούπερ Λίγκα το τριήμερο 10-12 Μαρτίου και η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε την Τετάρτη (7/3) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς. Στο μεγάλο ντέρμπι της Τούμπας ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ ορίστηκε ο Γιώργος Κομίνης (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Θεσπρωτίας, ενώ στο Παναθηναϊκος – Αστέρας Τρίπολης ο

Continue Reading →