ACA-soccer

Σαββατιάτικη (31/3) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

ΕΠΣΗ:(25η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 0-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 3-0 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-0 ΡΑΥΚΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 0-3 α.α. 0-0 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 0-0 Β1 ΕΠΑΗ: (21η αγωνιστική) ΜΟΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0-0 ΒΟΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 0-0 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0 Γ΄ ΕΠΣΗ:

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (31/3 & 1/4)

Α1 ΕΠΣΗ: (25η αγωνιστική) Σάββατο 31/03/18 16:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ: Κρασαγάκης Χ., Περτσελάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) 16:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) Κυριακή 01/04/18 16:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) 16:00

Continue Reading →

gratsanis-1200x630

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (31/3 & 1/4)

Ο Γρατσάνης του συνδέσμου ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι του ΟΦΗ στη Πάτρα κόντρα στην το Παναχαϊκή ενώ στο Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα θα είναι ο Καρατέρπος (Κοζάνης). Όσον αφορά το Άρης – Δόξα Δράμας την Κυριακή (1/4) θα το σφυρίξει ο Βρέσκας Πιερίας). Αναλυτικά: Σάββατο (31/3) 15:00 Σπάρτη – ΑΟΧ/Κισσαμικός Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου) Βοηθοί:

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής (1/4)

Η κανονική περίοδος στη Γ’ Εθνική θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (1/4), με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (28/3) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες Οι αναμετρήσεις και στους 8 ομίλους θα ξεκινήσουν στις 16.00, εκτός από το ματς Iάλυσος – Πέλοπας Κιάτου, που θα αρχίσει στις 13.00, ενώ το Σάββατο (31/3) θα γίνει

Continue Reading →

rtzi

Σούπερ Λιγκ: Το πλήρη πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του τριημέρου (31/3 – 1,2/4)

Συνεχίζεται το «πολυδιαφημισμένο» πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκ από εκεί που το αφήσαμε δηλαδή από την 26 η αγωνιστική και αφού πρώτα μαγειρέψαμε για να βγάλουμε το φετινό πρωταθλητή. Το παιχνίδι της πρωταθλήτριας πλέον ΑΕΚ, κόντρα στον είδη αποβιβαζόμενο λόγω χρεών Παναθηναϊκό θα διευθύνει ο Θάνος του συνδέσμου Γρεβενών), με βοηθούς τους Ευθυμιάδη (Πιερίας) και Τουμπακάρη

Continue Reading →

panom

ΕΠΣΗ: Κυπελλούχος για 3η φορά ο ΠΑΝΟΜ, 1-0 τον ΠΟΑ στο Τυμπάκι

Παρουσία αρκετών φιλάθλων διεξήχθη ο 47ος τελικός κυπέλλου της ΕΠΣ Ηρακλείου στο γήπεδο του Τυμπακίου, ανάμεσα στον ΠΑΝΟΜ και τον ΠΟΑ με του Μαλιώτες να ανατρέπουν τα προγνωστικά, να νικούν 1- 0 τους Ατσαλενιώτες και να κατακτούν επάξια το 3ο τους κύπελλο ΕΠΣΗ. Εδώ θα πρέπει να σημειώσουμε ότι οι ηττημένοι είναι πολυνίκεις του θεσμού,

Continue Reading →

ACA-soccer

Γηπεδότσαρκα –LIVE- στα γήπεδα του τοπικού (Σάββατο 24/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ    2-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ       0-1 ΠΑΝΟΜ – ΕΛΠΙΔΕΣ (Αναβλήθηκε) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΤΥΛΙΣΟΣ            0-1 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ            0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΛΙΝΤΟ            0-2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ     1-1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ            2-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ  1-1   Α2

Continue Reading →

sotiriadis-aox-panegialios

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (24&25/3)

Κρητική υπόθεση στο ντέρμπι των αιωνίων του Ηρακλείου στο Γεντί Κουλέ αφού η ΚΕΔ του Μιχάλη Κουκουλάκη όρισε την τετράδα των διαιτητών από τα πέριξ. Διαιτητής θα είναι ο Χαράλαμπος Σωτηριάδης (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Λασιθίου και βοηθούς τους Κώστα Τρουλινό από το σύνδεσμο Ηρακλείου και Πάγκαλο επίσης από Λασίθι, ενώ για 4ο όρισε τον Ηρακλειώτη

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββάτου (24/3)

Τα ματς γίνονται Σάββατο λόγω της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου την Κυριακή και έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Παναρκαδικός – Παλληξουριακός που θα αρχίσει στις 14.00. Επίσης, η αναμέτρηση της Νίκης Βόλου με τον Διγενή Νεοχωρίου θα διεξαχθεί την επόμενη Τετάρτη (28/3). Αναλυτικά: 8ος όμιλος (21η αγωνιστική) Ηρόδοτος – Α.Ε.

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/3)

Α1: (24η αγωνιστική) ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ (16:00) Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ (16:00) Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης) ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΕΛΠΙΔΕΣ (Αναβλήθηκε) ΓΗΠ.ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΤΥΛΙΣΟΣ (16:00) Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Continue Reading →