????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββοτοκύριακου (5,6/3) και η διαιτησία

Α1ΕΠΣΗ: Όμιλος Tίτλου (5η αγωνιστική) Σάββατο 05/03/16 ώρα 16:00 ΓΗΠ.ΘΡΑΨΑΝΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΜ Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) ΓΗΠ.ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κρασαγάκης Χ., Λεονταράκης Θ., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος) Κυριακή 06/03/16 ώρα 16:00 ΓΗΠ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι. ΓΗΠ.ΓΑΛΙΑΣ:

Continue Reading →

a3cd99e16b7cfed96b4c3ab0ced0155a_L

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία του τριημέρου (5,6,7/3)

Toυς διαιτητές για τις αναμετρήσεις της 22ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής ανακοίνωσε το μεσημέρι της Τετάρτης (2/3) η ΚΕΔ, με τον Φωτιάδη (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Καστοριάς να βρίσκεται στην πιο ενδιαφέρουσα αναμέτρηση, αυτή της ΑΕΛ με τον Απόλλωνα Σμύρνης. Στο άλλο μεγάλο παιχνίδι της αγωνιστικής, αυτό της Κέρκυρας με τα Τρίκαλα, διαιτητής ορίστηκε ο Σταθόπουλος

Continue Reading →

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία των κυριακάτικων αγώνων (6/3)

Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στους κυριακάτικους (6/3) αγώνες της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε την Τετάρτη (2/3) η ΚΕΔ. Οι αναμετρήσεις αφορούν την 24η αγωνιστική σε 1ο και 2ο όμιλο, τη 18η στον 3ο και την 20ή στον 4ο, με το μοναδικό παιχνίδι που θα γίνει Σάββατο (5/3) να είναι αυτό μεταξύ Ιωνικού και Εθνικού με

Continue Reading →

diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (27,28/2) και οι διαιτητές!

Α1 ΕΠΣΗ: Όμιλος Tίτλου (4η αγωνιστική) Σάββατο 27/02/16 ώρα 15:30 ΓΗΠ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Βισκαδούρος Μ., Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α. Κυριακή 28/02/16 ώρα 15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος) ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σπινάκης Ν., Γρύλου Σ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Α΄ ΕΘΝΙΚΗ: Ο Κουκουλάκης στο ντέρμπι του ΟΑΚΑ

Ο διαιτητής του Συνδέσμου Ηρακλείου θα σφυρίξει το ΑΕΚ – Παναθηναϊκός * Βάτσιος στο «Γ. Καραϊσκάκης», Αρετόπουλος στην Τούμπα * Όλοι οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας Αναλυτικά: Σάββατο (27/2) 15.00 Καλλονή – Πλατανιάς Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Γεωργαράκος (Αθηνών), Καμπούρης (Εύβοιας) 4ος: Κύζας (Δράμας) 17.15 Παναιτωλικός – Ξάνθη Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας) Βοηθοί:

Continue Reading →

stavroulakis-giorgos-kitrini

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του διημέρου (28,29/2) και οι διαιτητές

Toυς διαιτητές για τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής ανακοίνωσε το μεσημέρι της Τετάρτης (24/2) η ΚΕΔ, με τον Σταυρουλάκη του συνδέσμου Ρεθύμνου να διαιτητεύει το Κρητικό ντέρμπι ανάμεσα τον Κισσαμικό και τον ΑΟ Χανίων (29/2) Αναλυτικά: Κυριακή (28/2) 15.00: Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά) Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών), Κουτσούμπου (Πειραιά) 4ος: Αντωνίου

Continue Reading →

ref

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα της Κυριακής(28/2) και οι σφυρίχτρες

Χανιώτικη τριάδα όρισε η ΚΕΔ να διευθύνει το κυριακάτικο παιχνίδι του ΟΦΗ με τη Γλυφάδα στο Γεντί Κουλέ, όπως επίσης το Κρητικό ντέρμπι ανάμεσα την Επισκοπή και τον ΠΑΟ Κρουσώνα, ενώ το παιχνίδι των Ζωνιανών ανάμεσα τον Ερμή και την Κηφισιά θα σφυρίξει ο δικός μας Κρασαγάκης

koykoylakis

Σούπερ Λιγκ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 23ης αγωνιστικής. Επιστροφή του Κουκουλάκη!

Επιστρέφει στη διαιτησία ο Μιχάλης Κουκουλάκης μετά την σιωπηλή του τιμωρία 3 μηνών που του επεβλήθη γιατί δεν έγραψε το ΝΤΟΥ του Μελισανίδη στο παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ. Κατά τα άλλα… Ο Κύζας σφυρίζει στο «Γ. Καραϊσκάκης», ο Σπάθας στο Ηρακλής – ΑΕΚ * Όλοι οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής

Continue Reading →

MOYRTZAKHS

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα του τριημέρου και οι σφυρίχτρες (19,21,22/2)

Τον Γιάννη Μουρτζάκη όρισε η ΚΕΔ να διευθύνει το παιχνίδι της ΑΕΛ κόντρα στον Παναιγιάλειο στη Λάρισα, Όλοι οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Αναλυτικά το πρόγραμμα: Παρασκευή (19/2) 15.00: Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων) Βοηθοί: Τζάνης (Τρικάλων), Τίκας (Καρδίτσας) 4ος: Κακρίδης (Κορινθίας) Κυριακή (21/2) 15.00: Κέρκυρα – Πανελευσινιακός Διαιτητής: Ζαραβίνος

Continue Reading →

ref

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (21/2)

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα κυριακάτικα παιχνίδια στους 4 ομίλους της Γ΄ Εθνικής Όλοι οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 15.00. Αναλυτικά: 4ος όμιλος (18η αγωνιστική) Ηλυσιακός-Αστέρας Βάρης Κουντουριώτης (Δυτ. Αττικής), Κρετσίμος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής) ΠΑΟ Κρουσώνας-Ιάλυσος Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), Φαρμάκης (Δυτ. Αττικής), Φίλος (Βοιωτίας) Ιωνικός-ΑΟΤ Αλίμου Κουκουλάς (Λέσβου), Πυργάκης, Γκότσης (Κορινθίας)

Continue Reading →