ref

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Κοκκινάκης στο Γεντί Κουλέ, Πλήρες πρόγραμμα και διαιτησίες

Τον Ηρακλειώτη Κοκκινάκη του συνδέσμου Λασιθίου όρισε η ΚΕΔ να διευθύνει το κυριακάτικο παιχνίδι (31/1 ώρα 15:00) του ΟΦΗ με το «Ηράκλειο Καφέ» στο Γεντί Κουλέ. 4ος όμιλος (17η αγωνιστική) Αστέρας Βάρης-ΠΑΟ Κρουσώνα Κόλλιας (Αργολίδας), Ντζουροπάνος, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής) Ηλυσιακός-Ιωνικός Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας) Ιάλυσος-Γλυφάδα Παπαδόπουλος, Πριόνας, Τσιφλάκος (Εύβοιας) Άλιμος-Τριγλία Ραφήνας Βλαντής, Κεφαλιάκος, Χρηστάκος (Πειραιά)

Continue Reading →

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ-ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ: Μουρτζάκης στη Ριζούπολη. Το πλήρες  πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του τετραημέρου (29,30,31&1/2)

Ο Ηρακλειώτης διαιτητής Γιάννης Μουρτζάκης ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι του Απόλλωνα με τις Σέρρες στη Ριζούπολη την Κυριακή 31/1 και ώρα 18:00 με πρώτο βοηθό την Βασίλη Νικολακάκη. Αναλυτικά: Παρασκευή 29/1 18.00: ΑΕΛ – Αχαρναϊκός Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας) Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας) 4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας) Κυριακή 31/1 15.00: Πανελευσινιακός – Λαμία Διαιτητής: Μπερτάκης

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτητές του σαββατοκύριακου (23&24/1)

Α1 ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) Κυριακή 24/01/16 ώρα 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σταυρακάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος) ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Πολυχρονάκης Ι., Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Στεφανίδης Σ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Κουναλάκης Γ(ΦΩΤΟ)., Τρουλινός Κ., Τζανακάκης Ε. ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ –

Continue Reading →

SPATHAS2015

Σούπερ Λίγκα: Το πρόγραμμα του τριημέρου (16,17,18/1) και η διαιτησία!

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 18ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας με τον Ηλία Σπάθα του συνδέσμου Πειραιά να παίζει στο παιχνίδι Πλατανιάς – Ολυμπιακός στα Περιβόλια τον Παπαδόπουλο του συνδέσμου Μακεδονίας το παιχνίδι των Ιωαννίνων ανάμεσα τον ΠΑΣ και την ΑΕΚ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: Σάββατο 16/1 15.00: Ξάνθη-Ατρόμητος

Continue Reading →

ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (16&17/1)

Α1ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) Κυριακή 17/01/16 ώρα 15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τουρλουκάκη Χ. ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Τοπαλιδης Π. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ

Continue Reading →

koykoy

«Καρατόμηση» του Μιχάλη Κουκουλάκη από τους πίνακες…

Με την αιτιολογία ότι ο Κρητικός ρέφερι δεν ανέφερε την επίσκεψη του Δημήτρη Μελισσανίδη στα αποδυτήρια των διαιτητών μετά την λήξη του αγώνα της ΑΕΚ με την Ξάνθή η ΚΕΔ ετοιμάζεται να «τελειώσει» τον Κουκουλάκη, ο οποίος βαρύνεται με το παράπτωμα της «πλημμελούς σύνταξης φύλλου αγώνα». Οι κύκλοι που γνωρίζουν πράγματα και καταστάσεις επιμένουν ότι

Continue Reading →

ref

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (16&17/1)

Ο διαιτητής Μπάνας του συνδέσμου Μεσσηνίας όρισε η ΚΕΔ να διευθύνει το παιχνίδι της Κυριακής (17/1) κόντρα στον πρωτοπόρο Φωστήρα στον Ταύρο. Από τον ίδιο σύνδεσμο είναι και οι βοηθοί, Λαμιάς, Σερεμέτης * Ο 3ος όμιλος έχει ΡΕΠΟ Αναλυτικά το πρόγραμμα όλης της Γ΄Εθνικής: 4ος όμιλος (15η αγωνιστική) Αστέρας Βάρης-Γλυφάδα Κουντουριώτης, Ντζουροπάνος, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

Continue Reading →

Γιαν Κακριδσής

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του τριημέρου (16,17,18/1)

Ο ρέφερι Κακριδής του Συνδέσμου Κορινθίας θα διευθύνει, ίσως το τελευταίο παιχνίδι του Εργοτέλη στη Β΄ Εθνική με Τρίκαλα στο Παγκρήτιο. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες Σάββατο (16/1) 18.00: Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης) Βοηθοί: Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Τζιουβάρας (Κοζάνης) 4ος: Πουλήμας (Κέρκυρας) Κυριακή (17/1) 15.00: Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)

Continue Reading →

ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ-ΤΡΟΥΛΝΟΣ

ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα και οι σφυρίκτρες αυτού του σαββατοκύριακου (9&10/1)

Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) Σάββατο 09/01/16 ώρα 15:00 Γηπ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: Ο.Φ.Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης) Κυριακή 10/01/16 ώρα 15:00 Γηπ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) Γηπ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Νικολακάκης Β., Τζανακάκης Ε., Σταυρακάκη

Continue Reading →

minwtayros-daaox

Γ’ Εθνική: Χανιώτικο «τρίο» στο Γεντί Κουλέ…

Ο Χανιώτης Μπερτάκης ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι του ΟΦΗ με τους Τράχωνες στο Γεντί Κουλέ στο πλαίσιο της 14 ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής, ενώ ο Λασιθιώτης από το Ηράκλειο ορίστηκε στο παιχνίδι των Ζωνιανών ανάμεσα τον Ερμή και τον Ηλυσιακό. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλης της Γ΄Εθνικής την Κυριακή (10/1)

Continue Reading →