048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:30

Continue Reading →

marathonas-paok-_25

Β2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής

Ασίτες – Αγιος Δημήτριος 3-2 Σκόρερ:24΄ , 49΄ Αποστολάκης Ζ., Αναστασάκης – 28΄Κατασαμάνης, 76΄Πατραμάνης Ν. Δοκάρια: Διαιτησία: Συναδινάκης Κων/νος, Ζαφείρης Αλέξανδρος, Μπεκιράκης Ιωάννης Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΑΣΙΤΕΣ: Πιπεράκης, Κοπιδάκης, Μανωλιτσάκης, Γαβαλάς, Θεοχαράκης, Αναστασάκης Δ. (61’ Καταρτζόγλου), Αναστασάκης Δ. (90’ Αναστασάκης Μ.), Ιατράκης, Αποστολάκης, Δασκαλάκης (89’ Χριστοδουλάκης), Μηναδάκης (82’ Χριστοδουλάκης Γ.) ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: Σγουράκης,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3-4/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΖΑΡΟΣ 0-0 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 4-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ 0-2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 2-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΟΙΡΕΣ 4-0 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ 0-0 ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 (15:30) Α2 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ 5-3

Continue Reading →

64d117cd9fd7a47cdb3d9a9dc767ebd8_XL

Β2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 17ης αγωνιστικής

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. 2-0 Σκόρερ: 48΄ Αγαπάκης, 72΄ Βιστάκης- Δοκάρια: Διαιτησία: Διαιτητής: Ζιουτος Κων/νος, Καμπιτάκης Κων/νος, Δρακάκης Αλέξανδρος Κόκκινες: Μ. Ζερβός Οι συνθέσεις των ομάδων ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ (Μάνος Μιχελάκης): Κοιλάδης, Καραγιαννάκης (53′ Σελαμάι), Παπαδάκης, Κατσαμάνης, Μουτσομετάι (48′ Χασουράκης), Βιστάκης, Αγαπάκης, Χουρίδης (75′ Χριστάκης), Ζερβός, Βελιβασάκης (52′ Κατσαμάνης), Βερνιδάκης ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ.(Γιάννης Σχοιναράκης): Φουστέρης, Στακάκης,

Continue Reading →

ea46758a929b0aafd39d4f869f7e6534_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24 & 25/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΓΟΡΤΥΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-1 ΖΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 ΠΑΝΟΜ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-2 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 0-2 Α2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 0-1

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) Σάββατο 10/02/18 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ (15:00) Πατεμτζής Γ., Χριστουλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) Κυριακή 11/02/18 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ (15:00) Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ (15:00) Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Continue Reading →

ed8566583c23dfc2d6548731a2d0569f_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3/4-2)

Α1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – Π.Α.Ο.Κ 1-0 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-0 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 2-3 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-5 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 1-1 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-1 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ 1-1 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-1 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ:

Continue Reading →

145631798db9cf215a9a47a53c16ac5a_XL (1)

Β2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 14ης αγωνιστικής (27/28-1) Η ΕΠΟΜΕΝΗ

Νέοι Αλμυρού – Δειλινά 4-0 Σκόρερ: 9΄Χουρίδης, 30΄, 70΄ Ζερβός, 75΄Κατσαμάνης Δοκάρια: Διαιτησία: Σαμιωτάκης Εμμανουήλ, Κουναλάκης Γεώργιος, Θέμελη Πένυ Κόκκινες:- Οι συνθέσεις των ομάδων: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ: Κοιλάδης, Καραγιαννάκης, Παπαδάκης (73′ Σελαμάι), Δραμουντάνης, Μουτσομετάι, Βιστάκης, Κασσωτάκης (60′ Σταματάκης), Αγαπάκης, Κατσαμάνης Γ.(60′ Κατσαμάνης Χ.) , Ζερβός, Χουρίδης (69′ Βελιβασάκης) ΔΕΙΛΙΝΑ (Χάρης Αρμουτάκης): Γραμματικάκης, Ταράι, Κατσαμπρακάκης, Ανδρεαδάκης, Τσουβαλάς,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

EΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου ( 17/18-1)

Α1 ΕΠΣΗ:(17η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-0 ΤΕΛΙΚΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΛΙΝΤΟ 2-0 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 3-1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 4-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 5-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ 0-0 ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ 2-1 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ 0-2 Α2 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η 2-1

Continue Reading →

24131214_10214213640390893_7904683870832782180_n

ΕΠΣΗ: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (21/1) Edit

Α1 ΕΠΣΗ: – 16η αγωνιστική Ανθεστίων – Μινωϊκή 2-1 ΠΑΟΚ – Χερσόνησος 1-1 ΑΕΚ – Γόρτυς 0-0 Τύλισος – Μοίρες 2-1 Ελπίδες – Κεραυνός 1-3 Ζαρός – ΠΑΝΟΜ 2-0 Φαιστός – Ρωμανός 0-2 Αλμυρός – Α.Ο.Τ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: – 15η αγωνιστική Δωριέας – Αγία Βαρβάρα 1-3 ΑΟΚ – Ρούβας 0-3 Ν. Εργοτέλη – Δόξα

Continue Reading →