xeimaros

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1-2/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ 0-2 ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-0 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-2 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 4-2 ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 0-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ 0-1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8-0 ΔΑΜΑΣΤΑ –

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (1-2/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ 1-0 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-0 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-4 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1-2 Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0

Continue Reading →

DSC_0040

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (29/30-9)

Α1 ΕΠΣΗ: (4η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ 0-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ 1-1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ 3-1 ΡΩΜΑΝΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 4-1 Α2 ΕΠΣΗ:(4η αγωνιστική) ΔΙΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 0-3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 7-1 ΓΟΥΒΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-2 Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Αυγενική: Ένα όμορφο βραδάκι… Η κλήρωση της ΕΠΣΗ

Σε ένα όμορφο περιβάλλον στον προαύλιο χώρο του ιερού Ναού του Αγίου Γεωργίου στην Αυγενική, έγινε η προγραμματισμένη από την ΕΠΣΗ χθεσινή (16/8) κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων των Α1, Α2, Β1 και Β2 κατηγοριών. Η εξαιρετική προσπάθεια που κατέβαλαν οι άνθρωποι του Πολιτιστικού Συλλόγου της Αυγενικής, που είχε αναλάβει εξ ολοκλήρου τη διοργάνωση, δίνοντας μια

Continue Reading →

a949f4d31b7333097d4eb0a7ab147821_XL

Β2 ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 21ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΑΣΙΤΕΣ 0-5 ΣΚΟΡΕΡ: ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζαφείρης Α. ΒΟΗΘΟΙ: Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ. ΚΟΚΚΙΝΗ: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΡΟΚΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 3-4 ΣΚΟΡΕΡ:68΄ Μέτα, 81΄ & 85΄(πεν.) Πιλάτος, – 49΄ Τριαματάκης, 60΄ & 65΄& 76΄ Γιασσάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζερβάκης Ε. Γ. ΒΟΗΘΟΙ: Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ. ΚΟΚΚΙΝΗ: Οι συνθέσεις των ομάδων: ΡΟΚΑ

Continue Reading →

3a6e2399127329c859f4e87aa7636afa_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1/4)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 2-4 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-1

Continue Reading →

soccer_1-1482174618-8090-1482175727-1260

Κυριακάτικη (1/4) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Continue Reading →

29314476_236376380241496_3477509421842563072_n

Β2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 20ης αγωνιστικής (17-18/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

Ο.Φ.Η. 94 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 0-2 ΣΚΟΡΕΡ: – 14΄Ορφανός, 51΄ Αστυράκης ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε. Βοηθοί: Κώστας Κ., Κατσογιάννης Η. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Οι συνθέσεις των ομάδων: Ο.Φ.Η. 94 (Ζαχαρίας Νοικοκυράκης) : Ανετάκης, Παπαδάκης (61’ Αλεξάκης), Κλώντζας, Γκλεζάκος, Σμπώκος, Μερκούρης, Σημαιάκης, Καμπουράκης (46’ Παπαδάκης), Χιώτης (85’ Βρέντζος), Ροδίτης, Πακιουφάκης (78’ Γαρεφαλάκης) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ (Γιάννης Σχοιναράκης): Φουστερης,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →