????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ 1-0 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-0 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-4 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1-2 Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Αυγενική: Ένα όμορφο βραδάκι… Η κλήρωση της ΕΠΣΗ

Σε ένα όμορφο περιβάλλον στον προαύλιο χώρο του ιερού Ναού του Αγίου Γεωργίου στην Αυγενική, έγινε η προγραμματισμένη από την ΕΠΣΗ χθεσινή (16/8) κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων των Α1, Α2, Β1 και Β2 κατηγοριών. Η εξαιρετική προσπάθεια που κατέβαλαν οι άνθρωποι του Πολιτιστικού Συλλόγου της Αυγενικής, που είχε αναλάβει εξ ολοκλήρου τη διοργάνωση, δίνοντας μια

Continue Reading →

29597729_10215246239925236_653798238022461590_n

Β1 ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 21ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΜΟΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1-1 ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Γ. Διαμαντάκης – 68΄ Τσιμηνικάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μουρτζάκης Ι. ΒΟΗΘΟΙ: Μαυρουδής Δ., Γρηγοράκης Ι. ΚΟΚΚΙΝΗ: 43΄Φερτζαζ Οι συνθέσεις των ομάδων: Μοχός (Διαμαντάκης): Παπαλεωνίδας, Γ.Διαμαντάκης, Πίτερος, Ζουμής, Σ.Διαμαντάκης, Ταμιωλάκης, Αργυρός, Χαρωνίτης, Λυράκης(93´Ρουσοχατζάκης), Φερτζάι, Κουράκης(85´Κρητσωτάκης) Διαγόρας: Γεναράκης, Τσιμηνικάκης, Πανταζής, Νοικοκυράκης, Βιτσαξάκης, Γκούρο(71´Μωραϊτάκης), Γεωργαλής, Βυνιχάκης, Τουφεξής, Κολλαρετάκης, Μανίκας(80´Γουβιανάκης) ΒΟΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 3-0

Continue Reading →

3a6e2399127329c859f4e87aa7636afa_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1/4)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 2-4 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-1

Continue Reading →

soccer_1-1482174618-8090-1482175727-1260

Κυριακάτικη (1/4) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Continue Reading →

Ανώνυμο-1

Β1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 20ης αγωνιστικής (17-18/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-1 ΣΚΟΡΕΡ: 19΄ Βούρλος, 65΄ Καλαμιώτης Η. – 34΄ Ντίνας ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Χριστουλάκης Ε., Βοηθοί: Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: 92΄Τότος Οι συνθέσεις των ομάδων: ΧΑΡΑΥΓΗ : Μητρου, Κατσαρης, Νικολάου, Νικολάου, Καλαμιώτης (86’ Καλαμιώτης Ι.), Βούρλος (66’ Νικολάου), Κατσαρής Χ., Καλαμιώτης Δ., Καλαμιώτης Ε. (46’ Καλαμιώτης Χ.), Νικολάου Γ., Καλαμιώτης Η.

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →

diagoras_moxos

Β1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 19ης αγωνιστικής (10-11/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-1 ΣΚΟΡΕΡ: 3΄Κουράκης,18΄ Πιτερός- 47΄Σταθάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε. Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Οι συνθέσεις των ομάδων ΜΟΧΟΣ (Διαμαντάκης): Μουντράκης, Διαμαντάκης, Πιτερος, Ζουμης, Διαμαντάκης, Ταμιωλάκης, Αργυρός, Χαρωνίτης, Λυράκης (90’ Ρουσοχατζάκης), Ferzaj, Κουράκης (77’ Κρητσωτάκης) ΕΘΝΙΚΟΣ : Rapushj, Μαρκουλάκης, Τσολακούδης,(70’ Σακκουδης), Μαυρογιάννης, Βρέντζος, Θαλασσινός, Σταθάκης (56’ Τοτός), Τσαγκαράκης, Μπαμπίδης (77’ Φουρναράκης),

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 1-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 0-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-1 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ 1-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0 ΔΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ 3-0 α.α.

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:30

Continue Reading →