22688079_10213881451726384_6126545307103190328_n

Α2 ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 24ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΣΚΟΡΕΡ: 17΄Βίσκα, 18΄ Γιακουμάκης, 27΄ Τσαρτσιταλίδης, 75΄Ντινελάρι – 82΄Παπαδαντωνάκης ΔΟΚΑΡΙΑ:75΄Βίσκα – 26΄Γ. Εργαζάκης *Χαμένο πέναλτι για τον ΕΓΟΗ με τον Κυριακάκη (απέκρουσε ο Νάσιος) ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βασάκης Γ. Ε. ΒΟΗΘΟΙ: Ξυπάκης Γ., Καμπιτάκης Κ. ΚΟΚΚΙΝΗ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βαϊλάκης Νίκος Οι συνθέσεις των ομάδων: ΕΓΟΗ (Δημήτρης Τσέρος): Κουγιουμιτζάκης, Αουγκλέν, Τσέρος (82′ Στιέφνι), Παρασύρης, Σκορδίλης,

Continue Reading →

3a6e2399127329c859f4e87aa7636afa_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (1/4)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 2-4 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-3 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-1 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0-1

Continue Reading →

soccer_1-1482174618-8090-1482175727-1260

Κυριακάτικη (1/4) γηπεδότσαρκα στο τοπικό (LIVE)

A1 ΕΠΣΗ: 25η αγωνιστική ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ 2-2 ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 1-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) Ε.Γ.Ο.Η – ΔΩΡΙΕΑΣ 4-1 (ΤΕΛΙΚΟ) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Continue Reading →

c45001b8a407407c487bec7e0a7d03c0_XL

Α2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 23ης αγωνιστικής (24/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 1-5 ΣΚΟΡΕΡ: 63΄ Συμιανάκης- 19΄ Σιδηρόπουλος, 36΄, 68΄ Χαλκιαδάκης, 70΄ Ζωνάκης, 85΄ Γκίνη ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε. Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης Οι συνθέσεις των ομάδων: Δωριέας (Λυκούργος Παπαδάκης): Κουντάκης, Κ. Κακουλαντωνάκης, Καλουδάκης (71΄ Κακουλαντωνάκης Στ.), Συμιανάκης, Βογιατζάκης, Τζιμπιμπάκης (80΄ Τάλος), Εργαζάκης, Πιταροκοίλης (46΄ Γκιούζι), Ταφλατζ (50΄Μούκα),

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των σημερινών αγώνων (24/3/18)

Α1 ΕΠΣΗ: (24η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ 0-1 (Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης) 0-1 ΠΑΝΟΜ – ΕΛΠΙΔΕΣ (Αναβλήθηκε) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΤΥΛΙΣΟΣ 0-1 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΛΙΝΤΟ 0-2 (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-1 Α2 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ

Continue Reading →

535961cda13e3c055018771bb6561490_XL

Α2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 22ης αγωνιστικής (17-18/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΣΚΟΡΕΡ: 65΄Φαζάκης, 87΄Μπερνίκου – 23΄ Ανυφαντάκης, 66΄Ταμπάκης ΔΟΚΑΡΙΑ: 70΄Καλογεράκης Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ. Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Κρασαγάκης Χ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης Οι συνθέσεις των ομάδων: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ (Αντώνης Φραγκάκης): Σταυρακάκης, Χαριτάκης, Βενεράκης, Θεοδωράκης, Μαυράκης, Χαλκιαδάκης (75′ Μπερνίκου), Καπουράνης, Καλογεράκης (84′ λτ. Στεφανάκης), Φαζάκης (89′ Γραμματικάκης), Αλεξάκης, Σταματάκης (75′ Μουντράκης)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων του τοπικού… (17 & 18/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ 3-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2-2 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ 2-2 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 0-3

Continue Reading →

88d552f34510aa866be430920083b8c1_XL

Α2 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 21ης αγωνιστικής (10-11/3) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0 ΣΚΟΡΕΡ: 3΄Ζωνάκης, 60΄Γκίνη ΔΟΚΑΡΙΑ: Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ. Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Καμπιτάκης Κ. ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης Οι συνθέσεις των ομάδων: Νέοι Ηροδότου (Γιώργος Χατζηδιαμαντής): Ζερβός, Μαυράκης, Κουρουκιαβούρης (72’ Χιωτάκης), Λιακάκης, Βασιλάκης, Μπλεδάκης, Χωματάς (46’ Χαλκιαδάκης), Ζωνάκης, Τσεσμελής, Ντραγκότι (85’ Κορνελάκης), Γκίνη (76’ Κεφαλάς) Αθλόπολις (Μάικ Παρθενάκης): Μπεκιάι, Μεχίλη, Κούπε,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 1-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 0-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-1 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ 1-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0 ΔΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ 3-0 α.α.

Continue Reading →

048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:30

Continue Reading →