διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (8-9/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ. Κυριακή 09/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι. 15:00

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (1-2/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24-25/11)

Α1 ΕΠΣΗ:(12η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ 0-1 ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-4 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ 0-2 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΟΡΟΣ 2-3 ΖΑΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 4-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 4-3 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 2-1 Α2 ΕΠΣΗ: (12η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΓΟΥΒΕΣ 0-2 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 1-0 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΣ 0-0 ΑΣΗΜΙ – ΔΑΜΑΣΤΑ 0-5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ –

Continue Reading →

διαιτητής-4

ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και η διαιτησία (24-25/11)

Α1 ΕΠΣΗ:(12η αγωνιστική) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) 15:00 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) 15:00 ΓΗΠ.

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Ανακοίνωση του ΠΑΟΚρουσώνα για τα όσα έγιναν στο ματς με την Γόρτυνα

Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση του ΠΑΟΚρουσώνα αναφέρει: «ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 50…ΣΗΜΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ …. ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΞΥΛΟ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΑΡΧΙΜΑΣΤΟΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΓΟΡΤΥΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΣΕΒΑΛΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (17-18/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική) ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-0 ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-0 ΓΟΡΤΥΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-0 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ 1-1 ΠΟΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-0 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 5-0 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΟΙΡΕΣ 1-0 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ (Αναβλήθηκε) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ 0-2 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΛΙΝΤΟ 2-0 ΑΣΗΜΙ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (17-18/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κουναλάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ. 15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ. 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ Μαυραντωνάκης Ι.,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/11)

(Α1 ΕΠΣΗ: (10η αγωνιστική) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος

Continue Reading →

85ab25927e49b3c8c4b4dc463bfc5347_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3,4/11)

Α1 ΕΠΣΗ:(9η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ 2-4 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΑΙΣΤΟΣ 0-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 3-3 ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 3-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0-4 ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-1 ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ:(9η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 0-1 ΓΟΥΒΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0-2 ΔΑΜΑΣΤΑ – Ο.Φ.

Continue Reading →

Patemtzis1

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες (3-4/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική) Σάββατο 03/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ Πατεμτζής Γ.(ΦΩΤΟ), Νικολακάκης Β., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΑΙΣΤΟΣ Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κώστας Κ. 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ. 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Βισκαδούρος Μ.,

Continue Reading →