048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) 15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:30

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Α1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 21ης αγωνιστικής

Μινωική – Ρωμανός 1-1 Σκόρερ: 55΄Ρουμελιώτης – 23΄ Χρηστάκης Δοκάρια: Λέσι Διαιτησία: Βασάκης Γ. Εμμανουήλ, Ρεμιδιανάκης Δημήτρης, Χριστουλάκης Ευάγγελος Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος Παρατηρητής Αγώνα: Μπαλουζάκης Μανώλης Κόκκινες: 90΄ Λέσι Οι συνθέσεις των ομάδων: ΜΙΝΩΙΚΗ (Γιάννης Χατζησεβαστός): Ψαρουλάκης, Αποστολάκης Γ., Καραντινάκης, Ταβλαδωράκης, Βαρδονικολάκης Π. (15′ λτ Ψαρράς) (40′ λτ Αποστολάκης Θ) (85′ λτ’ Κτιστάκης), Χατζηδημητρίου,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3-4/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ 1-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 2-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΖΑΡΟΣ 0-0 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 4-4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ 0-2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. 2-0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΟΙΡΕΣ 4-0 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ 0-0 ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 (15:30) Α2 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ 5-3

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Α1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 20ης αγωνιστικής

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 1-5 Σκόρερ: 30΄Χρ. Νικολάου – 45΄, 67΄Ψαλιδάκης , 75΄, 77΄ Ψαρράς, 80΄Βουρδάκης Δοκάρια: Διαιτησία: Πατεμτζής Γιώργος, Καούρας Γεώργιος, Κατσογιάννης Η. Παρατηρητής Αγώνα: Μαυροφοράκης Γιάννης Κόκκινες: Οι συνθέσεις των ομάδων Οι συνθέσεις των ομάδων: ΕΛΠΙΔΕΣ(Θανάσης Δούκας): Λεβέντης, Καλαφάτης, Βοριζανάκης, Αναγνωστόπουλος, Ανδρικάκης, Τσαγκουρνής, Διακενισάκης (46′ Παπαδάκης), Νικολάου Πρ., Νικολάου Χρ., Ντραγκόντι, Νουχάι ΛΙΝΤΟ (Μάριος

Continue Reading →

ea46758a929b0aafd39d4f869f7e6534_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (24 & 25/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΓΟΡΤΥΣ 1-2 ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 0-1 ΖΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 1-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-0 ΠΑΝΟΜ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-2 ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 0-2 Α2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 0-1

Continue Reading →

DSC_0012

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου (23/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΓΟΡΤΥΣ 1-2 Α2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1 ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 0-1 Β1 ΕΠΣΗ: (17η αγωνιστική) ΒΟΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ 3-2 Τ ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΗ 1-0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 2-2 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ (17:30) Β2 ΕΠΣΗ: (17η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

Α1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 19ης αγωνιστικής – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΛΙΝΤΟ – ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ 2-1 Σκόρερ: 62΄ Σαραφαλντίν, 85΄ Σκύλος – 54΄ Ζηρδέλης Δοκάρια: *Χαμένο πέναλτι για λογαριασμό της ΑΕΚ με Καουκάκη Διαιτησία: Πατεμτζής Γιώργος, Χριστουλάκης Ευάγγελος, Αδαμάκης Α. Θεοδόσης Παρατηρητής Αγώνα: Νησωτάκης Ευάγγελος Συνθέσεις των ομάδων Λίντο(Μάριος Σηφάκης): Σηφάκης, Δροσάτος, Σκύλο, Πύλιος, Γκαναδάκης, Σαραφαλντίν, Κεφαλούκος (93’ Σαΐτης), Κονιός (57’ Χαϊνάκης), Νικηφόρος (75’ Χριστοφής), Ψαράκης,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (10,11/2)

Α1 ΕΠΣΗ:(19η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-1 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ 1-1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 0-1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 4-1 ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 0-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ 2-0 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΡΑΥΚΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ 1-2 ΔΙΑΣ – ΠΟΡΟΣ 1-2

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική) Σάββατο 10/02/18 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ (15:00) Πατεμτζής Γ., Χριστουλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) Κυριακή 11/02/18 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ (15:00) Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ (15:00) Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Continue Reading →

dd35a1626e00fa863d2981ef9658336d_XL

Α1 ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 17ης αγωνιστικής – ΕΠΟΜΕΝΗ

Λίντο – ΠΑΟΚ 1-0 Σκόρερ: 87΄ (πεν.) Χριτοφής Διαιτησία: Πολυχρονάκης Ιωάννης, Καζόγλου Χρήστος, Κατσογιάννης Η. Παρατηρητής Αγώνα: Μπαλουζάκης Μανώλης Κόκκινες Συνθέσεις των ομάδων Λίντο (Μάριος Σηφάκης): Σηφάκης, Δροσάτος, Σκύλο, Πύλιος, Γκαναδάκης, Σαραφαλντίμ, Καρυωτάκης (46′ Κεφαλούκος), Κονιός (55′ Ψαρράς), Νικηφόρος (90+5 Σαΐτης), Ψαλιδάκης, Χαϊνάκης (73′ Χριστοφής) ΠΑΟΚρουσώνα(Νίκος Ανδριανάκης): Λουτριώτης, Φράγκος (32′ λ.τρ. Βερερουδάκης – 65′ Παπαδάκης),

Continue Reading →