????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17-18/2) και οι σφυρίχτρες

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) Κυριακή 17/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) 15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΖΑΡΟΣ Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) 15:00

Continue Reading →

51616483_801381803535833_4698004999832076288_n

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9-10/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 4-1 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-1 ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-1 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 1-2 ΠΑΝΟΜ – ΠΟΡΟΣ 3-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ 0-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-1 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 2-1 Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 5-2 ΛΙΝΤΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ (Αναβλήθηκε) ΡΟΥΒΑΣ –

Continue Reading →

diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του Σαββατοκύριακου (10/11 Φεβ.)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ Γρηγοράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) 15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (2/3-2)

Α1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΜΟΙΡΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-0 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 1-0 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΖΑΡΟΣ 1-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-0 ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ 2-0 ΠΟΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0 Α2 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 3-2 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Continue Reading →

Patemtzis1

Α1 ΕΠΣΗ (20η Αγ.): Δύσκολη έξοδος για τον πρωτοπόρο

Την Αγία Βαρβάρα που καίγεται για βαθμούς έχει να αντιμετωπίσει αυτή την Κυριακή ο Ζαρός. Το παιχνίδι έχει μεγάλο βαθμό δυσκολίας όχι μόνο γιατί και οι δυο ομάδες θέλουν τους βαθμούς της νίκης, αλλά και γιατί δεν παύει να είναι ένα γειτονικό ντέρμπι. Τον αγώνα ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Κ. Κώστας. Στα άλλα παιχνίδια

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (26-27/1)

Α1 ΕΠΣΗ: 19η αγωνιστική Σάββατο 26/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Μανδαλενάκης Ε.(ΦΩΤΟ), Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) Κυριακή 27/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) 15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Φερετζάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

Continue Reading →

zaros_DSC_0036

ΕΠΣΗ: Τα α πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ:(18η αγωνιστική) ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ 2-3 ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-1 ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 0-0 (Διεκόπη λόγω ομίχλης) ΡΩΜΑΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 4-2 ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ 0-3 ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-2 Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-4 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου (19/1)

Α1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ 2-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ 2-3 ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-1 ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-0 Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική) ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ 2-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-4 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3-0 α.α. Β1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-0 Β2 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική) ΑΣΙΤΕΣ – ΔΑΦΝΕΣ 4-1

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ (18η αγωνιστική) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ:

Continue Reading →

diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (5-6/1)

A1 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική) Σάββατο 05/01/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) Κυριακή 06/01/19 13:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

Continue Reading →