????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/11)

(Α1 ΕΠΣΗ: (10η αγωνιστική) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) 15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος

Continue Reading →

85ab25927e49b3c8c4b4dc463bfc5347_XL

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (3,4/11)

Α1 ΕΠΣΗ:(9η αγωνιστική) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ 2-4 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΑΙΣΤΟΣ 0-2 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 3-3 ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 3-1 ΤΥΛΙΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0-4 ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 2-1 ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ 1-1 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ:(9η αγωνιστική) ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 0-1 ΓΟΥΒΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-1 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0-2 ΔΑΜΑΣΤΑ – Ο.Φ.

Continue Reading →

Patemtzis1

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες (3-4/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική) Σάββατο 03/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ Πατεμτζής Γ.(ΦΩΤΟ), Νικολακάκης Β., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) 15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΑΙΣΤΟΣ Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κώστας Κ. 15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ. 15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Βισκαδούρος Μ.,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (27-28/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική) ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ 3-1 ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΦΑΙΣΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-0 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 2-3 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ 1-1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ 4-2 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΟΡΟΣ 0-0 Α2 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική) ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2-4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-10 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ 1-1

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (20 &21/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική) Σάββατο 20/10/18 15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ Βισκαδούρος Μ.(ΦΩΤΟ), Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) 15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ Χαραλαμπάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) Κυριακή 21/10/18 15:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ Ζερβάκης Ε. Γ.,

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ 1-0 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ 3-0 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ 1-0 ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 1-1 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ 1-2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 1-4 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ 1-3 Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1-0 Α2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1-2 Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-0

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική) Σάββατο 13/10/18 15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) 15:30 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) Κυριακή 14/10/18 15:30 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Continue Reading →

gortys_DSC_0035

ΕΠΣΗ: Άνοιξαν λογαριασμό στα τρίποντα, Γόρτυς και ΑΟΤ

Με ένα καταπληκτικό τέρμα που πέτυχε ο Νικηταράς στα μέσα του Β΄ ημιχρόνου η Γόρτυς με τον Γιάννη Κοντάκη στον πάγκο της, πήρε την πρώτη της νίκη και τρίποντο, στο φετινό πρωτάθλημα κόντρα στη μέχρι χθες αήττητη ομάδα του ΠΑΝΟΜ. Ο ανανεωμένος ΑΟ Τυμπακίου του Μιχάλη Κουτεντάκη, κατάφερε με τη σειρά του να πετύχει την

Continue Reading →

????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (6-7/10)

Α1 ΕΠΣΗ:(5η αγ.) ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΟΡΟΣ 1-0 ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ 1-0 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 3-2 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ 1-3 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0-2 ΖΑΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2-0 Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 1-0 Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ 2-0 Α2 ΕΠΣΗ: (5η αγ.) ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΔΙΑΣ 0-9 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 1-1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ 7-0 ΛΙΝΤΟ –

Continue Reading →

DSC_0028_i_mantalenakis

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες (6-7/10)

Α1 ΕΠΣΗ:(5η αγωνιστική) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΟΡΟΣ Πατεμτζής Γ., Γρηγοράκης Ι., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) 16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Continue Reading →