ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ-ΤΡΟΥΛΝΟΣ

ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα και οι σφυρίκτρες αυτού του σαββατοκύριακου (9&10/1)

Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)
Σάββατο 09/01/16 ώρα 15:00

Γηπ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: Ο.Φ.Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
Κυριακή 10/01/16 ώρα 15:00
Γηπ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
Γηπ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Νικολακάκης Β., Τζανακάκης Ε., Σταυρακάκη Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
Γηπ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΜΟΙΡΕΣ
Χανιωτάκης Χ., Θέμελη Π., Σταυρακάκη Ν.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
Γηπ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Μαυραντωνάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

Α1 Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική)
Σάββατο 09/01/16 ώρα 15:00


Γηπ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – Π.Ο.Α.
Πολυχρονάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Μ. Κ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
Γηπ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Λαλιώτης Γ.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
Γηπ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ FC – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
Γηπ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ
Μουρτζάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
Γηπ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΠΑΝΟΜ
Κουναλάκης Γ., Σπινάκης Ν., Γρύλου Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Α2 Κατηγορία (15η αγωνιστική)
Σάββατο 09/01/16 ώρα 15:00
Γηπ. ΛΙΝΤΟ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Μαυρουδής Δ., Τρουλινός Κ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
Γηπ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΛΗΨΗ
Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
Κυριακή 10/01/16 ώρα 15:00
Γηπ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Βασάκης Γ. Ε., Κούρπας Ν., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)
Γηπ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
Γηπ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Κασαπάκης Α., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
Γηπ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Παπαδάκης Φ., Κυριακίδης Ρ., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

Β1 ΕΠΣΗ (14η αγωνιστική)
Σάββατο 09/01/16 ώρα15:00

Γηπ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Τζανακάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Παπαδόπουλος Κ.
Γηπ. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΠΟΡΟΣ ΕΛΠΙΔΩΝ
Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Λαδομένος Μ.
Γηπ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩΠΟΛΗΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Κούρπας Ν., Μοχιανάκης Α.
Κυριακή 10/01/16 ώρα 11:00
Γηπ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ
Τζανακάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.
Γηπ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΙΝΙ
Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.
ΓΑΡΙΠΑΣ:ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Πατεράκης Μ., Παπαδόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.

Β2 ΕΠΣΗ (14η αγωνιστική)
Κυριακή 10/01/16 ώρα 10:00

Γηπ. ΕΓΟΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σταυρακάκη Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
Κυριακή 10/01/16 ώρα 12:30
Γηπ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Τζανακάκης Ε., Κουναλάκης Γ., Γρύλου Σ.
Κυριακή 10/01/16 ώρα 15:00
Γηπ. ΑΣΠΙΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ζερβάκης Ε. Γ., Καλπακίδης Χ., Σαρόγλου Ε.
Γηπ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΟΡΑΚΑΣ – Π.Ο.Η.
Σαρρής Γ., Βιτσαξάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
Γηπ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ:ΠΥΡΓΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Γ., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.
Γηπ. ΜΟΙΡΩΝ:ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ
Ξυπάκης Γ., Σαβουιδάκης Σ., Τζώρτζογλου Φ.
Γηπ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΣΗΜΙ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Ε. Μ., Φορτετσανάκης Μ., Στρατάκη Μ.

Γ΄ ΕΠΣΗ: (12η αγωνιστική)
Σάββατο 09/01/16 ώρα 15:00

Γηπ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ:ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Φορτετσανάκης Μ., Παπαδάκης Γ., Σιγανού Γ.
Γηπ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ:ΚΑΝΑΡΙΑ–ΓΑΡΙΠΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
Γηπ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Τοπαλιδης Π., Σαμιωτάκης Ε.
Γηπ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
Κασαπάκης Κ., Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε.
Γηπ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
Κυριακή 10/01/16 ώρα 11:00
Γηπ. ΒΑΚ: Ο.Φ.Η. 94 – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Φερετζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α., Στρατάκη Μ.
Γηπ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΚΟΡΦΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
Κασαπάκης Α., Λαδομένος Μ., Καλπακίδης Χ.