30435128_neofyt

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στους κυριακάτικους (25/11) αγώνες των 8 ομίλων

Με τα παιχνίδια της 8ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 9ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (25/11) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Πέμπτη (22/11) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες.
Ο Νεοφυτιάδης (ΦΩΤΟ) του συνδέσμου Κορινθίας ορίστηκε να διευθύνει την εκτός έδρας αναμέτρηση του ΟΦ Ιεράπετρας με τον Ατρόμητο Πειραιά, ο Σταυρουλάκης του συνδέσμου Ρεθύμνου του ΠΟΑ στα Χανιά με την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, ενώ στο παιχνίδι του Γιούχτα με την Επισκοπή στις Αρχάνες θα σφυρίξει ο Κουκουράκης από τον σύνδεσμο Χανίων.

Όλες οι αναμετρήσεις έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από τα παιχνίδια Ιάλυσος – Αχαρναϊκός (12.30), Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός (12.00), Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου (12.00) και Πέλλανας Καστορείου – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος (9η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Μουτάφης (Κυκλάδων)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Σταυρουλάκης, Λιοδάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

Προοδευτική – Παλαιοχώρα
Βλάχος, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής), Κόπανος (Χίου)

Γιούχτας – Επισκοπή
Κουκουράκης, Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Κερατσίνι – Εθνικός
Τσουκαλάς, Νιδριώτης (Αθηνών), Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Α.Ε. Νεάπολης – Αμπελακιακός
Βισκαδούρος, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

1ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Τσιάρας, Καμπερίδης, Δεδονάκης (Καβάλας)

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Σιδηρόπουλος, Διαμαντής, Τερζόπουλος (Έβρου)

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Χορόζογλου, Οικονομίδης, Κοτανίδου (Δράμας)

ΠΑΟ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Τσιλίκας, Βερνέζης, Θανασιάς (Καβάλας)

Καβάλα – Αετός Ορφανού
Τεβεκέλης, Αϊναλής, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Γιαπουτζής, Γκοντόλιας, Τσιβαρτζίδης (Ξάνθης)

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
Χαψάς, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Τακίδης, Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Πολυχρονίου, Σιδερίδης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Μέγας (Πιερίας), Ταγκαλίδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
Μάντζιος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)

ΠΟ Τρίγλιας – Άρης Παλαιοχωρίου
Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Αλμωπός Αριδαίας – Λαγκαδάς
Τσιμεντερίδης, Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
Κατεριάδης, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας)

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός Αστέρας
Γιούργας (Κέρκυρας), Τίκας (Θεσπρωτίας), Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
Χουλιαράς, Γκαρτζονίκας, Κέφης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Τηλυκράτης – Α.Ο. Φλωριάδας
Σιντόρης, Ράπτης, Λιαμιράς (Θεσπρωτίας)

Θεσπρωτός – Α.Ε. Λευκίμμης
Πάνος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πολυχρόνης, Βρούζος (Πιερίας), Νίκζας (Λάρισας)

Πιερικός – Μετέωρα
Μιχούλιας, Σιανίδης, Κουφός (Μακεδονίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Πέτσας, Σταφυλάς, Αλεξόπουλος (Τρικάλων)

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Σφέτσιας (Σάμου), Στεφανής, Τίκας (Καρδίτσας)

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αθανασίου, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Στυλίδα – Αλμυρός
Τσιοφλίκη, Μάνος, Νάκας (Λάρισας)

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λαθύρης, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

6ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Ιάλυσος – Αχαρναϊκός
Μπαλαχούτης, Χρηστάκος, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

Διαγόρας – Φοίβος Κρεμαστής
Κυρίτσης, Κοττορός, Σπάρταλης (Δωδεκανήσου)

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός
Νταούλας, Οικονόμου, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας
Καδδάς, Οικονόμου, Ανδριανός (Αχαΐας)

Παλληνιακός – Πανμοβριακός
Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Πασπάτης (Σάμου), Παύλος (Δυτικής Αττικής)

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρούτσης, Θεοδωρόπουλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός
Ψυχούλας (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας), Σοφός (Βοιωτίας)

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου
Ρούσσος (Κορινθίας), Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Καλογερόπουλος, Αραβίδης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου)

Άγιοι Ανάργυροι – Χαλκίδα
Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Κορωνάς (Πειραιά), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

Κόρινθος – Αιγάλεω
Τσαγκαράκης (Χανίων), Βεργέτης (Αρκαδίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας)

Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός
Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Πέλλανας Καστορείου – Α.Ο. Εικοσιμίας
Αυγερινός, Σταματόπουλος, Τσούκας (Αρκαδίας)

Καλαμάτα – Αμβρυσσέας
Ματσούκας, Τσιλίκας, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας).

Α.Ο. Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη
Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος, Καραμέρος (Ηλείας)

Παναρκαδικός – Πάμισος Μεσσήνης
Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας), Γκουριώτης (Αργολίδας)

Λέρνα – Μανδραϊκός
Μαχαίρας, Λιαμπότης, Μητροφάνης (Αθηνών)

Ερμιονίδα – Παναργειακός
Κολύτας (Λασιθίου), Κολλιάκος, Ζήρδας (Αθηνών)

Ασπρόπυργος – Α.Ο. Υπάτου
Ανδριανός, Κακαφώνης, Ζούλης (Αχαΐας).