superleague1-1

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ: Με όλους τους μεγάλους στο Ηράκλειο τον 1ο γύρο ο ΟΦΗ!!!

Στην Νέα Σμύρνη με Πανιώνιο ξεκινάει ο ΟΦΗ την ΝΕΑ εποχή στην Σούπερ Λιγκ, ενώ στη 2η αγωνιστική πάει Αγρίνιο με Παναιτωλικό. Πρεμιέρα στο Γεντί Κουλέ θα κάνει στην 3η αγωνιστική όπου και θα υποδεχθεί τον Ευρωπαίο ΠΑΟΚ… την 5η την ΑΕΚ την 7η τον Ολυμπιακό, και την 13η τον ΠΑΟ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκ…

1η αγωνιστική: Παναιτωλικός – Ατρόμητος, Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ, Ολυμπιακός – Λεβαδειακός, ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης, Πανιώνιος – ΟΦΗ, Λαμία – Άρης, Ξάνθη – Παναθηναϊκός, ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

2η αγωνιστική: Παναιτωλικός – ΟΦΗ, Πανιώνιος – ΠΑΟΚ, Ατρόμητος – Ξάνθη, Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ, ΠΑΟ – Λαμία, Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα, Άρης – ΑΕΛ, Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης.

3η αγωνιστική: ΟΦΗ – ΠΑΟΚ, Ξάνθη – Παναιτωλικός, ΑΕΚ – Πανιώνιος, Λαμία – Ατρόμητος, Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης, ΑΕΛ – ΠΑΟ, Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα, Άρης – Λεβαδειακός.

4η αγωνιστική: Ξάνθη – ΟΦΗ, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, Παναιτωλικός – Λαμία, Πανιώνιος – Ολυμπιακός, Ατρόμητος – ΑΕΛ, Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης, ΠΑΟ – Λεβαδειακός, ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης.

5η αγωνιστική: ΟΦΗ – ΑΕΚ, Λαμία – Ξάνθη, Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ, ΑΕΛ – Παναιτωλικός, Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος, Λεβαδειακός – Ατρόμητος, Άρης – Αστέρας Τρίπολης, Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα.

6η αγωνιστική: Λαμία – ΟΦΗ, ΑΕΚ – Ολυμπιακός, Ξάνθη – ΑΕΛ, ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης, Παναιτωλικός – Λεβαδειακός, Πανιώνιος – Άρης, Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα, Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός.

7η αγωνιστική: ΟΦΗ – Ολυμπιακός, ΑΕΛ – Λαμία, Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ, Λεβαδειακός – Ξάνθη, Άρης – ΠΑΟΚ, ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός – Πανιώνιος, Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης.

8η αγωνιστική: ΑΕΛ – ΟΦΗ, Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης, Λαμία – Λεβαδειακός, ΑΕΚ – Άρης, Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα, ΠΑΟΚ – ΠΑΟ, Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης, Πανιώνιος – Ατρόμητος.

9η αγωνιστική: ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης, Λεβαδειακός – ΑΕΛ, Άρης – Ολυμπιακός, ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία, Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη, Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, Πανιώνιος – Παναιτωλικός.

10η αγωνιστική: Λεβαδειακός – ΟΦΗ, Απόλλων Σμύρνης – Άρης, ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, Λαμία – Αστέρας Τρίπολης, ΑΕΚ – Ατρόμητος, Ξάνθη – Πανιώνιος, ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός.

11η αγωνιστική: ΟΦΗ – Άρης, ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός, Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης, Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ, Ατρόμητος – Ολυμπιακός, Πανιώνιος – Λαμία, Παναιτωλικός – ΑΕΚ, ΠΑΟΚ – Ξάνθη.

12η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ, Άρης – Παναθηναϊκός, Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος, ΑΕΛ – Πανιώνιος, Ολυμπιακός – Παναιτωλικός, Λαμία – ΠΑΟΚ, ΑΕΚ – Ξάνθη.

13η αγωνιστική: ΟΦΗ – Παναθηναϊκός, Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα, Ατρόμητος – Άρης, Πανιώνιος – Λεβαδειακός, Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης, ΠΑΟΚ – ΑΕΛ, Ξάνθη – Ολυμπιακός, ΑΕΚ – Λαμία.

14η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ, Παναθηναϊκός – Ατρόμητος, ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος, Άρης – Παναιτωλικός, Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ, Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη, ΑΕΛ – ΑΕΚ, Ολυμπιακός – Λαμία.

15η αγωνιστική: ΟΦΗ – Ατρόμητος, Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης, Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός, ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα, Ξάνθη – Άρης, ΑΕΚ – Λεβαδειακός, Λαμία – Απόλλων Σμύρνης, Ολυμπιακός – ΑΕΛ.