9165_461431454051300_6068308208253110949_n

ΠΑΙΔΙΚΟ : Τα πλήρη αποτελέσματα της 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το παιδικό πρωτάθλημα στα γήπεδα του Ηρακλείου ενώ ενδιαφέρον παρουσιάζει και ο τρόπος που οι γονείς παρακολουθούν τους αγώνες των παιδιών τους

Αναλυτικά τα αποτελέσματα
ΗΛΙΚΙΕΣ 2000 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣΙΤΕΣ -ΟΦΗ 0-5
ΠΑΟΚ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-1
ΠΑΟ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-6
ΡΕΠΟ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΛΙΝΤΟ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1-1
ΠΟΑ- ΟΦΗ 0-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΕΚ -ΛΙΝΤΟ 0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ- ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 2-2
ΟΦΗ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-2
ΠΟΑ ΜΟΙΡΕΣ 2-1
ΡΕΠΟ :ΠΑΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΛΙΝΤΟ 1-3
ΠΟΑ- ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ 3-2
ΡΕΠΟ : ΟΦΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3-0
ΛΙΝΤΟ- ΟΦΗ 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΠΟΑ 0-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΕΚ- ΑΟΤ 1-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-2
ΛΙΝΤΟ- ΠΟΑ 2-1
ΠΑΟ -ΟΦΗ 4-2
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜΑΝ-ΛΙΝΤΟ 2-0
ΟΦΗ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-6
ΠΟΑ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-1
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
ΑΕΚ- ΔΟΞΑ 7-2
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ 7-4
ΟΦΑ –ΑΟΚ 6-9
ΠΑΟ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-9
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
ΑΕΚ- ΠΑΟΚ 2-8
ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ- ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ. 5-1
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΜΟΙΡΕΣ 3-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΠΟΑ -ΛΙΝΤΟ 0-2
ΟΦΗ- ΠΑΟ 8-2
ΡΕΠΟ:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΜΙΝΩΙΚΗ 4-1
ΛΙΝΤΟ- ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 2-6
ΑΟΤ- ΠΟΑ 3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΟ 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΑΕΚ 9-2
ΜΟΙΡΕΣ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4-6
ΟΦΗ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-11
ΓΙΟΥΧΤΑΣ- ΑΣΙΤΕΣ 2-1
ΑΟΚ- ΛΙΝΤΟ 0-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT

ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 4-0
ΔΩΡΙΕΑΣ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1-12
ΠΟΑ -ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1-8
ΟΦΑ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 8-3
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ -ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ 10-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ -ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ 5-0
ΔΟΞΑ -ΑΜΝΙΣΟΣ /ΡΩΜΑΝ. 2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2-2
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 4-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΛΙΝΤΟ 4-8
ΜΟΙΡΕΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-3
ΟΦΗ- ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 6-6

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4-4
ΛΙΝΤΟ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΟΤ 1-1
ΟΦΗ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14-2
ΠΑΟ- ΠΟΑ 3-12

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΛΙΝΤΟ- ΠΑΟ 3-1
ΠΟΑ- ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ. 4-6
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΟΦΗ 11-1
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΙΤΕΣ 7-1
ΡΕΠΟ:ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 1-2
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-12
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 6-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΑ 0-5
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΑΕΚ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-1
ΛΙΝΤΟ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-6
ΟΦΗ- ΠΟΑ 8-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΛΙΝΤΟ 0-6
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 5-0
ΠΑΟ -ΔΩΡΙΕΑΣ 5-0
ΡΕΠΟ:ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ