OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (26,27/3)

(2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το παιδικό πρωτάθλημα που διοργανώνει το τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Ηρακλείου
Το πλήρες πρόγραμμα
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016
ΗΛΙΚΙΕΣ 2000 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ (11Χ11)
ΠΑΟ -ΠΑΤΟΥΧΑΣ 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΑΣΙΤΕΣ 11.15
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΟΦΗ 12.30
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ (11Χ11)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΠΟΑ 9.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10.00
ΟΦΗ -ΛΙΝΤΟ 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ( 11Χ11)
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΛΙΝΤΟ 9.00
ΜΟΙΡΕΣ ΟΦΗ 10.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΕΚ 11.00
ΠΟΑ ΠΑΟ 12.00
ΡΕΠΟ:ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ (11Χ11)
ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9.00
ΛΙΝΤΟ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11.00
ΠΟΑ- ΟΦΑ 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (11Χ11)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10.00
ΛΙΝΤΟ -ΠΟΑ 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΟΦΗ 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ( 11Χ11)
ΟΦΗ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 9.00
ΠΑΟ -ΛΙΝΤΟ 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΑΟΤ 11.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- ΑΕΚ 12.00
ΡΕΠΟ:ΠΟΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ( 11Χ11)
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-3-2016
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΟΦΗ 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΛΙΝΤΟ 10.00
ΠΑΝΟΜ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ –ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜΑΝ. 12.00
ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ (8Χ8)
ΟΦΑ- ΠΑΟ 10.00
ΑΟΚ -ΔΟΞΑ 11.00
ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑ- ΑΕΚ 12.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ- ΜΙΝΩΙΚΗ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ( 8Χ8)
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 10.00
ΟΦΗ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΕΚ 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΠΑΟΚ 12.00
ΜΟΙΡΕΣ- ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ (9Χ9)
ΛΙΝΤΟ -ΠΑΟ 10.00
ΠΟΑ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11.00
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ( 9Χ9)
ΠΑΟ -ΛΙΝΤΟ 9.00
ΠΟΑ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 10.00
ΜΙΝΩΙΚΗ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΑΟΤ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ( 8Χ8)
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΑΕΚ 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 10.00
ΑΟΚ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ 11.00
ΑΣΙΤΕΣ -ΜΟΙΡΕΣ 12.00
ΛΙΝΤΟ -ΟΦΗ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT ( 8Χ8)

ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ- ΠΟΑ 9.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΔΩΡΙΕΑΣ 11.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ-ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 12.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΟΦΑ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT ( 8Χ8)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ 9.00
ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜΑΝΟΣ- ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ 10.00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ -ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ 11.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΔΟΞΑ 12.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ( 8Χ8)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΟΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00
ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΝΟΜ -ΑΡΕΝΑ 11.00
ΛΙΝΤΟ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ( 8Χ8)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9.00
ΠΟΑ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10.00
ΠΑΟ -ΟΦΗ 11.00
ΑΟΤ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΛΙΝΤΟ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ ( 8Χ8)

ΜΙΝΩΙΚΗ -ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ 9.00
ΑΣΙΤΕΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 10.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΛΙΝΤΟ 11.00
ΟΦΗ -ΠΑΟ 12.00
ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ( 8Χ8)

ΓΙΟΥΧΤΑΣ –ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜΑΝΟΣ 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΔΟΞΑ 11.00
ΠΟΑ- ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 12.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ -ΜΙΝΩΙΚΗ 13.00
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ (8Χ8)

ΠΟΑ -ΛΙΝΤΟ 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΕΚ 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΟΦΗ 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ ( 7Χ7)
ΔΩΡΙΕΑΣ -ΛΙΝΤΟ 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11.00
ΠΑΟ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ