DSC_3548

ΠΑΙΔΙΚΟ: «Καλιά αργά παρά ποτέ»

Μετά από καθυστέρηση κάποιων εβδομάδων αρχίζει αυτό το σαββατοκύριακο (29/30-4) το παιδικό πρωτάθλημα που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ του δήμου Ηρακλείου.

Το πλήρες πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (ΣΑΒ. 29-4-2017)

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03    

Α1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   – ΛΙΝΤΟ   ΩΡΑ 9.00

ΟΦΗ   – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΩΡΑ 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 

A2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΠΟΑ  – ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ   ΩΡΑ 11.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 

Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΠΑΟ   – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   ΩΡΑ 11.00

ΛΙΝΤΟ – ΠΟΑ   ΩΡΑ 12.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   – ΟΦΗ    ΩΡΑ 13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  

Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   – ΑΕΚΡΗΤΗΣ ΩΡΑ 10.00

ΜΟΙΡΕΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΩΡΑ 11.00

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ   – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 

Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  – ΜΙΝΩΙΚΗ ΩΡΑ 9.00

ΟΦΑ – ΑΟΤ ΩΡΑ  10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 

Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ :  ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΑΕΚΡΗΤΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ   ΩΡΑ 11.00

ΠΑΟ   – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 

Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ – ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  – ΠΟΑ   ΩΡΑ 11.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  – F.A. GORTYNAS ΩΡΑ 12.00

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝ. ΩΡΑ 13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 

Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΛΙΝΤΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   ΩΡΑ 9.00

ΠΟΑ  – ΠΑΟ   ΩΡΑ 10.00

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ   – ΟΦΗ    ΩΡΑ  11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 

Β1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ – ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΛΙΝΤΟ   – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΩΡΑ 12.00

ΠΟΑ   – ΠΑΟ   ΩΡΑ 13.00

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ  – ΟΦΗ 2 ΩΡΑ 14.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 

Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   – ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΩΡΑ 12.00

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟΤ ΩΡΑ 13.00

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕΚΡΗΤΗΣ   ΩΡΑ 14.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  

Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΠΟΑ   – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   ΩΡΑ 9.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  – ΜΙΝΩΙΚΗ ΩΡΑ 10.00

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ   – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΩΡΑ 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 (ΚΥΡ. 30-4-2017)

 Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΔΟΞΑ  – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΩΡΑ 9.00

ΟΦΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΩΡΑ 10.00

F.A. GORTYNAS – ΟΦΗ-ΔΑΦΝΕΣ ΩΡΑ 11.00

ΟΦΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 

Ε1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ-ΚΑΝΤΙΑ ΩΡΑ 10.00

ΠΑΟ  – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΩΡΑ 11.00

ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΡΟΚΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 

Ε2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΔΟΞΑ  – GERARDS-PAPADAKIS ΩΡΑ 10.00

ΛΙΝΤΟ  – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΩΡΑ 11.00

ΑΕΚΡΗΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΑΛΜΥΡΟΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 

Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ -Α΄    ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΠΑΟ – ΟΦΗ ΩΡΑ 9.00

ΠΟΑ – ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΩΡΑ 10.00

ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11.00

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΤ ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ -Β΄   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΛΙΝΤΟ – ΚΑΝΤΙΑ 9.00

ΠΟΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΩΡΑ 10.00

ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  ΩΡΑ 11.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 

Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ –  ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ         ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – F.A. GORTYNAS ΩΡΑ 10.00

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ   ΩΡΑ 11.00

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΩΡΑ 12.00

ΑΕΚΡΗΤΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΩΡΑ 13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΩΡΑ 10.00

ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΟ 2 ΩΡΑ 11.00

ΛΙΝΤΟ  – ΟΦΑ ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  

Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ   ΩΡΑ 10.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  – ΟΦΗ   ΩΡΑ 11.00

ΔΟΞΑ – ΑΟΚ ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ:ΠΟΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 

Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ –  ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOIND    ΑΓΩΝ. 8Χ8

GERARDS-PAPAD. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΩΡΑ 10.00

ΚΟΡΑΚΑΣ-ΟΦΗ – ΠΑΟ   ΩΡΑ 11.00

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  – ΕΡΜΗΣ ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜΑΝ.

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09

 Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΛΙΝΤΟ  – ΠΑΟ   ΩΡΑ 9.00

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   ΩΡΑ 11.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   – ΠΟΑ   ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 

Β1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   – ΛΙΝΤΟ   ΩΡΑ 9.00

ΠΟΑ   – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   ΩΡΑ 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 

Β2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΩΡΑ 10.00

ΑΟΤ – ΠΑΟ   ΩΡΑ 11.00

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ   ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ:ΑΕΚΡΗΤΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09

Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   ΩΡΑ 10.00

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   – ΜΙΝΩΙΚΗ ΩΡΑ 11.00

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΛΙΝΤΟ   ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΟΦΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09

Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ –  ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΠΟΑ   – ΠΗΓΑΣΟΣ ΩΡΑ 10.00

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΔΕΙΛΙΝΑ ΩΡΑ 11.00

ΟΦΗ – GERARDS-PAPAD ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 

Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΔΟΞΑ- ΚΟΡΑΚΑΣ/ΟΦΗ ΩΡΑ 10.00

ΚΑΝΤΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΩΡΑ 11.00

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΩΝΙΕΣ ΩΡΑ 12.00

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 

Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2   ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΛΙΝΤΟ   – ΠΟΑ   ΩΡΑ 10.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΩΡΑ 11.00

ΟΦΗ   – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΩΡΑ 12.00

ΠΑΟ-ΔΩΡΙΕΑΣ ΩΡΑ 13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3       ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΩΡΑ 11.00

ΡΕΠΟ: ΑΕΚΡΗΤΗΣ

ΟΦΗ   – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 10.00

ΚΑΝΤΙΑ – ΠΟΑ   ΩΡΑ 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 

Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΟΦΗ/ΧΕΡΣΟΝΗΣ. ΩΡΑ 10.00

ΟΦΗ ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΩΡΑ 11.00

ΛΙΝΤΟ   – ΗΡΟΔΟΤΟΣ   ΩΡΑ 12.00