dsc_0079

Οι διαιτητές της πρεμιέρας της Γ’ Εθνικής

Το ερχόμενο σαββατοκύριακο εκτός από την Σούπερ Λίγκα αρχίζει και το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και η ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές της πρεμιέρας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρώτης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής:
 
4ος (όμιλος κρητικών ομάδων)
16:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας
(Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασίθιου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου))
17:00 (Μινώταυρου Μουρνιών) ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιάλυσος Ρόδου
(Ζαχαριουδάκης (ΦΩΤΟ), Παπαδάκης, Μαυρούδης (Ηρακλείου))
17:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Πανθηραϊκός
(Ντοκάκης, Αναστασάκης, Σινιοράκης (Χανίων))
17:00 (Δημοτικό Μοσχάτου) Εθνκός – Ιωνικός
( Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Λιάπης (Ηλείας))
17:00 (Δημοτικό Νίκαιας) Προοδευτική – Εργοτέλης
(Διαμαντόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας))
17:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Κηφισιά
(Ρούτσης, Κωνσταντόπουλος, Πυργάκης (Κορίνθου))
17:00 («Παναγιώτης Κούφος») Τριγλία Ραφήνας – Άγιος Ιερόθεος
(Λάμπρου, Πριόνας, Περιβάλης (Εύβοιας))
Ρεπό: Ηλυσιακός
 
 
1ος όμιλος
17:00 (ΔΑΚ Γρεβενών) ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Απόλλων Καλαμαριάς
(Τάσης, Διαμάντης, Καραλής (Ηπείρου))
17:00 (Μηχανιώνας) ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης
(Σκουλάς, Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών))
17:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης (Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης))
17:00 (Βερούλειο) Καβάλα – Δόξα Προσκυνητών
(Παπαργυρίου,Ζέρβας, Μηνούδης (Πιερίας))
17:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – ΑΠΕ Λαγκαδά
(Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας))
17:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Εορδαϊκός
(Μπεκιάρης,Τίκας, Βογιατζής (Καρδίτσας))
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
 
2ος όμιλος
Σάββατο (10/9)

17:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Καραϊσκάκης
(Γρατσάνης, Κωτούλας, Λεωνίδας (Τρικάλων))
 
Κυριακή (11/9)
15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή
(Πανυτσίδης, Ιωαννίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης))
17:00 (Δημοτικό Άρτας) Αμβρακία Κωστακίων – Τηλυκράτης
(Γιούργας (Κέρκυρας), Σκορδίλης (Κέρκυρας), Τίκας (Θεσπρωτίας))
17:00 (Φιλιππούπολης) Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους
(Μηλιάδης, Μιχαηλίδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας))
17:00 (Δημοτικό Νεοκαισάρειας) Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής
( Μελτζανίδης, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας))
17:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου
(Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Μωυσιάδης, Παπαλαζάρου (Ηπείρου))
17:00 (Δημοτικό Ελευθεροχωρίου) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Θεσπρωτός (Γκουγκούδης
(Σερρών), Θεοδώρου, Γιαμουζής (Πιερίας))
17:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Ένωση Ιστιαίας
( Τσιοφλίκη, Νίκζας, Μάνος (Λάρισας))
 
3ος όμιλος
13:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός
(Αγρανιώτης, Σταματάκος, Μπουτσάλης (Λακωνίας))
17:00 (ΔΑΚ Μεγαλόπολης) Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή
(Δημητρόπουλος, Πρέντζας, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής))
17:00 («Θώδειο») Λουτράκι – Ένωση Ερμιονίδας
(Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Κουτσόγιαννος, Τζάκος (Αθηνών))
 17:00 (Δημοτικό Παραλίας) Τσικλητήρας Πύλου – ΑΟ Ζευγολατιού
(Μιχελής, Κοτζαμανίδης, Τζιλίρης (Πειραιά))
17:00 (Παμπελοποννησιακό) Παναχαϊκή – Παναργειακός
(Περράκης, Λυμπερόπουλος, Πασπάτης (Αθηνών))
17:00 (Δημοτικό Βασιλικού) Χαλκίδα – Παναρκαδικός
(Αντιπαριώτης, Δουλγεράκης, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής))
Ρεπό: Θήβα