unnamed

Με Δούκα εντός στο ξεκίνημα ο ΟΦΗ στην πρεμιέρα της Β΄Εθνικής

Από το Ηράκλειο θα ξεκινήσει φέτος τις υποχρεώσεις του ο ΟΦΗ για τη σεζόν 2020/2021.
Στα γραφεία της ΕΟΚ στην Αθήνα πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής που έφερε τον ΟΦΗ να ξεκινάει τις υποχρεώσεις από το Ηράκλειο όπου και θα υποδεχθεί στην πρεμιέρα τον Δούκα τον Δούκα στις 10 Οκτώβρη.
Η νεοφώτιστη ομάδα του Α.Ο.Κ Χανιά θα έχει μια δύσκολη αποστολή στην νέα της περιπέτεια αφού καλείτε να αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Ν.Ε Μεγαρίδος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Β΄Εθνικής κατηγορίας μπάσκετ των ανδρών:
1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΟΦΗ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΦΗ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

12η Αγωνιστική –
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

13η Αγωνιστική –
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 17/01/21
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

15η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

16η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/02/21
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 21/02/21
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

19η Αγωνιστική – 28/02/21
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

20η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική – 21/03/21
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 28/03/21
ΟΦΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

23η Αγωνιστική – 04/04/21
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

24η Αγωνιστική – 11/04/21
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

25η Αγωνιστική –
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

26η Αγωνιστική –
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

Ξεκίνημα στην Τρίπολη για τον μπασκετικό Εργοτέλη στη Γ΄Εθνική
Εκτός έδρας και συγκεκριμένα στην Τρίπολη κόντρα στην τοπική ομάδα ξεκινά τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής μπάσκετ ο Εργοτέλης, μετά την κλήρωση η οποία πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης.

Η πρώτη εντός έδρας αναμέτρηση του Εργοτέλη είναι προγραμματισμένη για τις 25 Οκτωβρίου, όπου στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής υποδέχεται στο Λίντο την Παναχαϊκή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής μπάσκετ:
1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ»

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ»

14η Αγωνιστική – 07/02/21
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ «Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ