tsagarakis-petros

Κύπελλο Ελλάδος: Ο Τσαγκαράκης στο ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Καραϊσκάκης στο Παγκρήτιο

Οι ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε την Πέμπτη (13/9) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς, με τον Πέτρο Τσαγκαράκη (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Χανίων να ορίζεται σε αυτό ανάμεσα στον ΟΦΙ και την ΑΕ Καραϊσκάκης που θα γίνει στο Παγκρήτιο ενώ το παιχνίδι της Επισκοπής κόντρα στην Κέρκυρα θα σφυρίξει η τριάδα Σωτηριάδης (Λασιθίου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)
Όσον αφορά τον εκτός έδρα αγώνα του Εργοτέλη με τον Ερμή Ερμής Αμυνταίου Διαιτητής ορίστηκε ο Καραντώνης του Συνδέσμου Ημαθίας, ενώ το εκτός έδρας παιχνίδι του Ηροδότου με τον Κιθαιρών Καπαρελλίου θα σφυρίξει ο Τσουκαλά από τον Σύνδεσμο Αθηνών

Αναλυτικά:
Σάββατο (15/9)
16:00 Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιακος (Αθηνών)

Κυριακή (16/9)
16:30 Αντίμαχος – ΝΠΣ Βόλος
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Στεφουλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας)

16:30 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Ζαμπαλας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θανασιας (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου)

16:30 Α.Ο. Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αϊναλης (Μακεδονίας), Φραγιος (Μακεδονίας)

16:30 Κόρινθος – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Νταουλας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Πλακας (Δυτικής Αττικής)

16:30 ΟΦ Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

16:30 Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Αρακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

16:30 Ερμιονίδα – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

16:30 Γιαννιτσά – Τρίκαλα
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

16:30 Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Τσιλικας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

16:30 Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)

16:30 Εθνικός – Ηρακλής
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

16:30 Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Καλλης (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

16:30 Επισκοπή – Κέρκυρα
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

18:30 Άρης Αβάτου – Πλατανιάς
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

18:30 Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Φαλτακας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)