????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες!

Ανοίγει σήμερα η αυλαία της δεύτερης φάσεις του πρωταθλήματος της Α1, με ένα μόλις παιχνίδι και αυτό στον όμιλο παραμονής, όπου στο Γήπεδο της Βαγιάς ο ΕΓΟΗ φιλοξενεί τον Αλμυρό.

Στο αυριανό πρόγραμμα σίγουρα ξεχωρίζει το ντέρμπι κορυφής, για τον όμιλο ανόδου ανάμεσα την Δόξα και τον ΠΟΑ στο γήπεδο της Γαλιάς, ενώ φαινομενικά ευκολότερο θα πρέπει να θεωρηθεί το έργο για τον πρωτοπόρο Ηρόδοτο που φιλοξένει στην έδρα του τον Ολυμπιακό Χερσονήσου.

 Αναλυτικά το πρόγραμμα

Α1ΕΠΣΗ: – Όμιλος ΑΝΟΔΟΥ  (1η αγωνιστική)

Κυριακή 07/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Λιανδράκης Φ., Μαυρουδής Δ., Μερκουλίδης Ν.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)

(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)

ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Π.Ο.Α.

Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τζανακάκης Ε.

(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)

ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.Τ. – ΠΑΝΟΜ:

Μαυραντωνάκης Ι., Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Μ.

(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ:  Ο.Φ.Α. – ΜΙΝΩΙΚΗ

Παπαδάκης Φ., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.

(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Παπαδακάκης Γ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)

(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Α1 ΕΠΣΗ: ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ (1η αγωνιστική)

Σάββατο  06/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΑΛΜΥΡΟΣ

Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Στεφανίδης Σ.

(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ:   ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

Μουρτζάκης Ι., Καρατζάς Γ., Γρύλου Σ.

(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)

ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ FC – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.

(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ:  ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Κουράκης Ι (ΦΩΤΟ)., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.

(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ:  ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ

Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Πατεράκης Μ.

(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

 

Α2 ΕΠΣΗ:  (19η αγωνιστική)

Σάββατο 06/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

Αδαμάκης Ζ. Θ., Μανδαλενάκης Ε., Θέμελη Π.

(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ:  ΑΝΑΛΗΨΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

Βισκαδούρος Μ., Τουρλουκάκη Χ., Μπούρκερ Ν.

(Παρατηρητής: Σπανάκης Γιώργος)

ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ:  ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ., Πλαίτης Γ.

(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

Κυριακή 07/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ:  Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ      

Βασάκης Γ. Ε., Μοχιανάκης Α., Χναράκης Δ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)

(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)

ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Κανδεράκης Θ., Ελευθεράκης Σ.

(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ:  ΛΙΝΤΟ – ΔΙΑΣ

Χανιωτάκης Χ., Βιτσαξάκης Α., Κασαπάκης Α.

(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

 

Β1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)

Σάββατο 06/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Κ., Σαρόγλου Ε.

ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΜΟΧΟΣ

Τζανακάκης Ε., Καραβασίλης Γ., Μπλαβάκης Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)

ΓΗΠ. ΑΝΩΠΟΛΗΣ:  ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Σπινάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.

ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ:  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΙΝΙ

Πατεράκης Μ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 12:30

ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ:  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

Μαυρουδής Δ., Λιανδράκης Φ., Μερκουλίδης Ν.

(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

Ξυπάκης Γ., Καλπακίδης Χ., Τουρλουκάκη Χ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

 

Β2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)

Σάββατο 06/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΟΡΑΚΑΣ

Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Μπαλίδης Α.

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 10:30

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Σφακιανάκης Δ., Στρατάκη Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 13:00

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ

Πολυχρονάκης Ι., Λαδομένος Μ., Χναράκης Δ.

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ:  ΠΥΡΓΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Πειρασμάκης Γ.

ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Κυριακίδης Ρ., Παπαδόπουλος Ι., Δρακάκης Α.

ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ:  ΑΣΗΜΙ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Φερετζάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Τοπαλιδης Π.

ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ:  ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Λαλιώτης Γ., Σιγανού Γ., Κούρπας Ν.

 

Γ΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική)

Σάββατο ώρα 06/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ:  ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΡΦΕΣ

Κούρπας Ν., Γιαλαμάς Ν., Πατεμτζής Γ.

ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – Ο.Φ.Η. 94

Βασάκης Γ. Ε., Καλπακίδης Χ., Σιγανού Γ.

ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ:  ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Τοπαλιδης Π., Κρασαγάκης Χ., Καμπιτάκης Κ.

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 10:00

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ

Θέμελη Π., Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

 

Κυριακή 07/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Σαμιωτάκης Ε.

ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ:  ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Μπλαβάκης Ε.

ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Σπινάκης Ν., Καμπιτάκης Κ., Καραβασίλης Γ.