Patemtzis1

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες (3-4/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)
Σάββατο 03/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ
Πατεμτζής Γ.(ΦΩΤΟ), Νικολακάκης Β., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κώστας Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)

Κυριακή 04/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Βασάκης Γ. Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Κώστας Κ., Δρακουλάκης Κ., Κασαπάκης Α.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ
Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)

Α2 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)
Σάββατο 03/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Ζιουτος Κ., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π.

Κυριακή 04/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΡΟΥΒΑΣ
Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ
Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Σιγανού Γ.

Β1 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)
Σάββατο 03/11/18
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ
Χριστουλάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
17:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ελευθεράκης Σ., Ζιουτος Κ., Βισκαδούρος Α.

Κυριακή 04/11/18
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ
Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Καζόγλου Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
ΓΑΡΙΠΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ 3-0 α.α.
18:00 ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ
Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.

Β2 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)
Σάββατο 03/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ
Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Ι., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΔΕΙΛΙΝΑ
Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΙΤΕΣ
Δασκαλάκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Δρακωνάκης Ε.

Κυριακή 04/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – Ε.Γ.Ο.Η
Σαμιωτάκης Ε., Μαθιουδάκης Β., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Μάτσας Κ., Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (4η αγωνιστική)
Σάββατο 03/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΙΝΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
18:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η., Κασαπάκης Α.

Κυριακή 04/11/18
11:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Καούρας Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.
11:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
12:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Ζιουτος Κ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.