????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική)
Σάββατο 13/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ
Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Κυριακή 14/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:30 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Α2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική)
Σάββατο 13/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
15:30 ΓΗΠ. Δ., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΛΙΝΤΟ
Σαμιωτάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:30 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΣΗΜΙ
Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Κυριακή 14/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Κων. Μ., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:30 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Β1 ΕΠΣΗ: (4η αγωνιστική)
Σάββατο 13/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Φ.
15:30 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.
16:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
Περτσελάκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.
18:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:30 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.

Β2 ΕΠΣΗ: (4η αγωνιστική)
Σάββατο 13/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.

Κυριακή 14/10/18
11:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
13:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΔΑΦΝΕΣ
Κυριακόπουλος Κ., Ξυπάκης Γ., Μαυρουδής Ι.
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ
Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.
15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΔΕΙΛΙΝΑ
Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι.
15:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.

Γ΄ ΕΠΣΗ:(2η αγωνιστική)
Σάββατο 13/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Καούρας Γ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.
15:30 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.

Κυριακή 14/10/18
11:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΙΝΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Θέμελη Π.
13:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΡΟΔΙΑ
Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
15:30 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Κ., Καζόγλου Χ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.