????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (8,9/9)

Πρεμιέρα αυτό το σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα Α1 και Α2 της ΕΠΣΗ με την ΚΕΔ της διοργανώτριας αρχής να ανακοινώνει τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια και τους παρατηρητές που θα συνδράμουν για την ομαλή διεξαγωγή των

Α1 ΕΠΣΗ (Πρεμιέρα – 1η αγωνιστική)
Σάββατο 08/09/18 ωρα 17:00
17:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Γιάννης)

Κυριακή 09/09/18
17:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Μαυρουδής Δ., Τζώρτζογλου Φ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
17:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΡΟΣ
Δασκαλάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
17:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Φερετζάκης Ν., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
17:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ
Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
17:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ:ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
17:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
17:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΖΑΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Α2 ΕΠΣΗ: (Πρεμιέρα – 1η αγωνιστική)
Σάββατο 08/09/18
17:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
17:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
17:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ
Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
17:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Κυριακή 09/09/18
17:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Μαυραντωνάκης Ι., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
17:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Νικολακάκης Β., Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
17:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΛΙΝΤΟ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
17:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΡΟΥΒΑΣ
Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)