ref

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (29,30/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)

Σάββατο 29/10/16 ώρα 15:00   

ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΡΟΥΒΑΣ  3-0α

ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Σφακιανάκης Δ., Γιαλαμάς Ν., Παπαδάκης Φ.

(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 15:00   

ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.

(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.

(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ

Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Μ.

(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΖΑΡΟΣ

Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.

(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)

ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 3-0 α.α.

ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Φερετζάκης Ν., Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)

(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)

ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.

(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΓΟΡΤΥΣ

Μαυραντωνάκης Ι., Πατεράκης Μ., Σταυρακάκη Ν.

 

Α2 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική)

Σάββατο 29/10/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΑΝΑΛΗΨΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Αδαμάκης Ζ. Θ., Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ.

(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.

(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

 

Σάββατο 29/10/16 ώρα 16:00

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν.

(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 15:00   

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ

Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Δρακουλάκης Κ.

(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Μαυρουδής Δ., Κυριακόπουλος Κ., Χναράκης Δ.

(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

Παπαδάκης Φ., Καμπιτάκης Κ., Κώστας Κ.

(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)

ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ FC – ΛΙΝΤΟ

Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π.

(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 17:30

ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Σπινάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Νεραντζάκης Ν.

(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

 

Β1 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)

Σάββατο 29/10/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΜΟΧΟΣ

Χριστουλάκης Ε., Μπαλίδης Α., Τζώρτζογλου Φ.

ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ

Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Νεραντζάκης Ν.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)

ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ

Κουναλάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Ψαρράς Κ.

 

Κυριακή    30/10/16    11:00   

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΒΟΝΗ

Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Στέφα Ά.

ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Μαστορίδης Δ., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 15:00   

ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Τζανακάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Καούρας Γ.

ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Φανουράκη Μ.

 

Β2 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)

Σάββατο 29/10/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Καρατζάς Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ.

ΓΗΠ. ΑΣΠΙΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Ελευθεράκης Σ., Πατεράκης Μ., Ζαφείρης Α.

ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ., Σαρόγλου Ε.

ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΙΑΣ

Τοπαλιδης Π., Μοχιανάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.

ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΚΟΡΑΚΑΣ

Κουράκης Ι., Μπεκιράκης Ι., Σπαθαράκης Γ.

ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΑΣΗΜΙ

Περτσελάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Γενετζάκης Ε.

ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – Ο.Φ.Η. 94

Μουρτζάκης Ι., Καζόγλου Χ., Κουρπάς Ν.

 

Γ΄ ΕΠΣΗ:(5η αγωνιστική)

Σάββατο 29/10/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΓΩΝΙΕΣ

Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ., Στέφα Ά.

ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δρακουλάκης Κ., Φουκάκης Γ., Βλαχάκης Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 12:00

ΓΗΠ. ΑΣΠΙΣ: ΡΟΚΑ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

Μπαλίδης Α., Κασαπάκης Α., Τζώρτζογλου Φ.

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 13:00

ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΙΝΙ

Σαμιωτάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Μαντσε Ν.

ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Κασαπάκης Κ., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 14:00

ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Κουρπάς Ν., Γιαλαμάς Ν., Βλαχάκης Ε.

 

Κυριακή 30/10/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ    ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Μοχιανάκης Α., Ζαφείρης Α., Γενετζάκης Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)