274791b4600daade2cfe224081a77190_de34122aa4f66c734d2f994699ac8cad_102725

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (12,13/11)

Α1 ΕΠΣΗ (11η αγωνιστική)
Σάββατο 12/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Φερετζάκης Ν.
ΓΗΠ. Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
ΓΗΠ ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Ι., Χ.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)

Κυριακή 13/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΜΟΙΡΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Μαυρουδής Δ., Σπινάκης Ν., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η
Πατεμτζής Γ., Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Μουρτζάκης Ι.(ΦΩΤΟ), Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ
Λαλιώτης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Α2 (10η αγωνιστική)
Σάββατο 12/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΡΑΥΚΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)
ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ
Σπινάκης Ν., Σταυρακάκη Μ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Κωστάκης Ματθαίος)
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΙΤΕΣ FC
Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Βιτσαξάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)

Κυριακή 13/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Κουρπάς Ν.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΑΝΑΛΗΨΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Φερετζάκης Ν., Νεραντζάκης Ν., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Β1 (9η αγωνιστική)
Σάββατο 12/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Μουρτζάκης Ι.(ΦΩΤΟ), Κασαπάκης Κ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Σφακιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε., Πλαίτης Γ.

Κυριακή 13/11/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ.

Κυριακή 13/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΡΟΣ
Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ., Ζαφείρης Α.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Βοριζανάκης Σ., Χαραλαμπάκης Ε., Σταυράκης Γ.
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Καρατζάς Γ., Τοπαλιδης Π., Στέφα Ά.

Β2 (9η αγωνιστική)
Σάββατο 12/11/16 ώρα 14:00
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Ο.Φ.Η. 94
Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε.

Σάββατο 12/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Σαβουιδάκης Σ.

Κυριακή 13/11/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.
Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α., Σπαθαράκης Γ.

Κυριακή 13/11/16 ώρα 13:00
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαντσε Ν., Σιγανού Γ.

Κυριακή 13/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ
Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Φανουράκη Μ.
ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ
Κώστας Κ., Μάτσας Κ., Μπεκιράκης Ι.
ΓΗΠ. ΑΣΠΙΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΣΗΜΙ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.

Γ΄ Κατηγορία (7η αγωνιστική)
Σάββατο 12/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΠΟΤΑΜΙΕΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Νεραντζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Σταυράκης Γ.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΙΝΙ
Τοπαλιδης Π., Συναδινάκης Κ., Μπούρκερ Ν.
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΩΝΙΕΣ
Κουρπάς Ν., Μπαλίδης Α., Κασαπάκης Α.
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ., Σπαθαράκης Γ.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΡΟΚΑ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ
Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ., Βλαχάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)

Κυριακή 13/11/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπλαβάκης Ε.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΘΕΡΙΣΟΣ 19780
Μοχιανάκης Α., Πλαίτης Γ., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)