????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/3)

Α1: (24η αγωνιστική)
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ (16:00)
Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ (16:00)
Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΕΛΠΙΔΕΣ (Αναβλήθηκε)
ΓΗΠ.ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΤΥΛΙΣΟΣ (16:00)
Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ (16:00)
Κρασαγάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΛΙΝΤΟ (16:00)
Μουρτζάκης Ι., Ρεμιδιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ (16:00)
Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ (16:00)
Ζερβάκης Ε. Γ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ (16:00)
Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Α2 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική)
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ (16:00)
Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΑΣΗΜΙ (16:00)
Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (16:00)
Γρηγοράκης Ι., Καούρας Γ., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (16:00)
Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ (16:00)
Ζιουτος Κ., Μοχιανάκης Α., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΡΟΥΒΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ (16:00) 3-0 α.α.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ (16:00)
Αδαμάκης Α. Θ., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ (16:30)
Δασκαλομαρκάκης Γ., Σαρρής Ν., Κανδηλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

Β1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
(Επανάληψη)
ΓΗΠ. ΧΑΡΑΥΓΗ – ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ (14:30)
Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ.

Β2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
(Εξ αναβολής)
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Ο.Φ.Η. 94 (14:45)
Φουκάκης Γ., Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ.

Γ΄ ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
(Εξ αναβολής)
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ (19:00)
Σταυράκης Γ., Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ.