????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (13 & 14/2) και οι σφυρίχτρες

Στο σημερινό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ, δεσπόζει το ντέρμπι των φαβορί για την 2η αγωνιστική της Α1 και στον όμιλο ανόδου, ανάμεσα τον ΠΟΑ και τον πρωτοπόρο Ηρόδοτο. Άρχοντας του γηπέδου ορίστηκε από Επιτροπή διαιτησίας ο Κρασαγάκης.
Στον άλλο όμιλο της Α1, αυτόν της παραμονής, το παιχνίδι Αλμυρός – Ζαρός είναι αυτό που θα κρίνει κατά πολύ την παραμονή της ομάδας του Γαζίου στην κατηγορία.

Α1 ΕΠΣΗ – Όμιλος Ανόδου (2η αγωνιστική)
Κυριακή 14/02/16 ώρα 15:15

ΓΗΠ. ΠΟΑ: Π.Ο.Α. – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Νικολακάκης Β., Παπαδακάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)

ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σπανάκης Γιώργος)

ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τζανακάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

ΓΗΠ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ: ΡΟΥΒΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Σπινάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Γρύλου Σ.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)

ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Πολυχρονάκης Ι., Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)

Α1 ΕΠΣΗ – Όμιλος Παραμονής (2η αγωνιστική)
Σάββατο 13/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – Ε.Γ.Ο.Η

Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

Κυριακή 14/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

Χανιωτάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ FC
Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΡΑΥΚΟΣ
Λιανδράκης Φ., Σταυρακάκη Μ., Σαρρής Γ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Στεφανίδης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Α2 ΕΠΣΗ (20η αγωνιστική)
Σάββατο 13/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΝΑΛΗΨΗ
Σπινάκης Ν., Λαλιώτης Γ., Χαιρέτης Γ.
(Παρατηρητής: Σπανάκης Γιώργος)

ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΔΙΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΛΙΝΤΟ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Σφακιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Κυριακή 14/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Κυριακίδης Ρ., Παπαδάκης Γ.

ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Σταυρακάκη Ν., Βιτσαξάκης Α., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Φερετζάκης Ν., Παπαδόπουλος Ι., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Β1ΕΠΣΗ (19η αγωνιστική)
Σάββατο 13/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΒΟΝΗ

Αδαμάκης Α. Θ., Λαδομένος Μ., Κυριακόπουλος Κ.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Στεφανίδης Σ., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ.
ΓΗΠ. ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΡΟΣ
Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.

Κυριακή 14/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

Σφακιανάκης Ε. Μ., Πλαίτης Γ., Κούρπας Ν.
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ρεμιδιανάκης Δ., Κασαπάκης Κ., Καμπιτάκης Κ.
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΙΝΙ
Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Α., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)

Β2 ΕΠΣΗ (19η αγωνιστική)
Σάββατο 13/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

Σαρρής Γ., Πλαίτης Γ., Καραβασίλης Γ.

Κυριακή 14/02/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: Π.Ο.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μ.

Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ.

Κυριακή 14/02/16 ώρα 12:00
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Αδαμάκης Ζ. Θ., Χανιωτάκης Χ., Μαστορίδης Δ.

Κυριακή 14/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΠΥΡΓΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. – ΑΣΗΜΙ
Παπαδάκης Φ., Φορτετσανάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
ΓΗΠ. ΑΣΠΙΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ
Μαυρουδής Δ., Κώστας Κ., Σαρόγλου Ε.
ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Καραγιάννης Α.

Γ΄ ΕΠΣΗ (17η αγωνιστική)
Σάββατο 13/02/16 ώρα 15:15
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φορτετσανάκης Μ., Μπλαβάκης Ε., Δρακάκης Α.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Σαρόγλου Ε., Πολυχρονάκης Ι., Συναδινάκης Κ.
ΓΗΠ. ΒΑΚ: Ο.Φ.Η. 94 – ΓΑΡΙΠΑ
Κυριακίδης Ρ., Σαμιωτάκης Ε., Πατεράκης Μ.

Κυριακή 14/02/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Σαμιωτάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Καλπακίδης Χ.

Κυριακή 14/02/16 ώρα 12:00
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΚΟΡΦΕΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Τζώρτζογλου Φ., Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Βοριζανάκης Σ., Λαδομένος Μ., Στρατάκη Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)

Κυριακή 14/02/16 ώρα 18:00
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

Μοχιανάκης Α., Νικολακάκης Β., Σαβουιδάκης Σ.