121502299_10223204761683306_5164037712519581702_n

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες

Α1 ΕΠΣΗ (4η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10/20

15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Πατεμτζής Γ., Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

15:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)

15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

Κυριακή 01/11/20
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Κρασαγάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μουλακάκης Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ
Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10/20

15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

15:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Κυριακή 01/11/20
12:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ
Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
12:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Σφακιανάκης Δ., Κοκολάκης Μ., Τζανάκη Μ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Σκριτζοβάλης Β., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)
Κυριακή 01/11/20
12:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΡΑΥΚΟΣ
Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Παπαδάκης Φ., Αξιώτης Ε., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Μαυραντωνάκης Ν., Κέφης Δ., Σκρεπέτος Σ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

15:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΥΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η
Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Ρεμεδιάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

15:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΟΦΑΜ – ΑΣΗΜΙ
Δρακωνάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10/20
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Κρασαγάκης Χ., Μπαλίδης Α., Βαγιας (ΜΑΘ) Κ.

18:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ.

Κυριακή 01/11/20
18:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.

18:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Μουλακάκης Κ.

Β2ΕΠΣΗ (3η αγωνιστική)
Κυριακή 01/11/20
12:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Καρατζάς Γ., Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α.

12:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ., Ανδριανάκης (ΜΑΘ) Ι.

12:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Καλαϊτζής Γ.

15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Μπιτζιλη Μ., Πετρίδης Ι.

Γ΄ Κατ.ΕΠΣΗ (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31/10/20
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ
Μουλακάκης Κ., Ζιούτος Κ., Ξυπάκης Γ.

15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΙΝΙ
Παπαδάκης Φ., Δρακάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.

15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Σκρεπέτος Σ., Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ.

Κυριακή 01/11/20
11:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Κέφης Δ., Μαυραντωνάκης Ν., Σκρεπέτος Σ.

12:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Κανταρτζόγλου Δ., Κλαμπατσέας Χ., Πετούσης Ι.