ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17/18-10) και οι σφυρίχτρες

Α1 ΕΠΣΗ (2η αγ.)
Σάββατο 17/10/20
16:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Βασάκης Γ. Ε., Κλαμπατσέας Χ., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
16:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
16:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ
Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Κυριακή 18/10/20
16:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
16:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
16:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Σαμιωτάκης Ε.(ΦΩΤΟ), Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος Όμ. (2η αγ.)
Σάββατο 17/10/20
16:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
16:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΛΙΝΤΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
16:30 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Κυριακή 18/10/20
11:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Γαρεφαλάκης Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
12:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ
Μπαλίδης Α., Αναστασιάδης Δ., Κωνσταντάκη Μ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος Όμ. (2η αγ.)
Σάββατο 17/10/20
16:45 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

Κυριακή 18/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΟΦΑΜ – ΡΑΥΚΟΣ
Μαυραντωνάκης Ν., Ξυπάκης Γ., Σκρεπέτος Σ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
16:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Σφακιανάκης Δ., Μασέλη Φ., Κέφης Δ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
16:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Σ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ- ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Βισκαδούρος Μ., Νικολακάκης Β., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
16:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Ε.Γ.Ο.Η
Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

Β1 ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (1η αγ.)
Σάββατο 17/10/20
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Δασκαλάκης Ι., Μπεκιράκης Ι., Κοκολάκης Μ.
19:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ., Μουλακάκης Κ.

Κυριακή 18/10/20
18:30 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ν., Ζουρμπάκης Α.
19:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακόπουλος Κ., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.

Β2 ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (1η αγ.)
Κυριακή 18/10/20
12:00 ΓΗΠ.ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Κατσογιάννης Η., Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ.
12:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΘΕΡΙΣΣΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τζανάκη Μ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
12:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Κλαμπατσέας Χ., Μαυραντωνάκης Ι., Ψαλιδάκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
16:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΖΑΡΟΣ
Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ (1η αγ.)
Σάββατο 17/10/20
16:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΡΟΔΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Ζιούτος Κ., Κωνσταντάκη Μ., Κέφης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
16:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Τζανάκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.
16:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΙΝΙ
Καρατζάς Γ., Μασέλη Φ., Σκρεπέτος Σ.

Κυριακή 18/10/20
12:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Τζατζαράκης Δ.
16:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ
Σαρόγλου Ε., Μπεκιράκης Ι., Μουλακάκης Κ.

Κύπελλο ΕΠΣΗ «ΦΗΜΗ» (1η φάση)
Τετάρτη 21/10/20
16:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΡΟΔΙΑ – ΚΟΡΑΚΑΣ
16:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
16:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
16:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
16:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ