????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17-18/2) και οι σφυρίχτρες

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική)
Σάββατο 16/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Κυριακή 17/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΖΑΡΟΣ
Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΜΟΙΡΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Βασάκης Γ. Ε., Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΑΝΟΜ
Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΟΡΟΣ
Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΟΡΤΥΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Α2 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική)
Σάββατο 16/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ
Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ
Μάτσας Κ., Σιγανού Γ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Κυριακή 17/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Ζαφείρης Α., Κασαπάκης Α., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ
Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Μισάι Δ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Φανουράκη Μ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
16:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
Σάββατο 16/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Σπινάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΒΟΝΗ
Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπεκιράκης Ι.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΟΧΟΣ
Περτσελάκης Γ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.

Κυριακή 17/02/19
12:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Μισάι Δ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.

Β2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
Σάββατο 16/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ.

Κυριακή 17/02/19
11:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΡΑΥΚΟΣ
Ελευθεράκης Σ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε.
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – Ε.Γ.Ο.Η
Καρατζάς Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Κατσογιάννης Η.
12:30 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Ι.
15:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ:(16η αγωνιστική)
Σάββατο 16/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ : ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ.
15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Ψαρράς Κ., Κώστας Κ., Μπαλίδης Α.

Κυριακή 17/02/19
12:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
15:00 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΡΟΔΙΑ
Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Μπατζακάκη Β.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ζιουτος Κ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.