DSC_0028_i_mantalenakis

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι σφυρίχτρες (6-7/10)

Α1 ΕΠΣΗ:(5η αγωνιστική)
Σάββατο 06/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΟΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Γρηγοράκης Ι., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ
Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Κυριακή 07/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
16:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
16:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
16:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Νικολακάκης Β., Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
16:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
16:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι. (ΦΩΤΟ), Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

Α2 ΕΠΣΗ: (5η αγωνιστική)
Σάββατο 06/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΔΙΑΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Ψαρράς Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
16:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Ζιουτος Κ., Ζαφείρης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
16:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
16:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ- ΑΣΗΜΙ
Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Κυριακή 07/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
16:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ: (3η αγωνιστική)
Σάββατο 06/10/18
16:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ
18:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.

Κυριακή 07/10/18
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
11:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.
16:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Μαστορίδης Δ., Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.
16:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΒΟΝΗ
Μπεκιράκης Ι.
16:00 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βλαχάκης Ε., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.

Β2 ΕΠΣΗ: (3η αγωνιστική)
Σάββατο 06/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΔΑΦΝΕΣ
Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Θέμελ
16:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
16:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΡΑΥΚΟΣ
Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.

Κυριακή 07/10/18
13:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΟΦΑΜ
Τσαμπουράκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
16:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – Ε.Γ.Ο.Η
Γρηγοράκης Ι., Σιγανού Γ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.

Γ΄ ΕΠΣΗ: (1η αγωνιστική)
Σάββατο 06/10/18
16:00 ΓΗΠ.ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Δρακουλάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Βλαχάκης Ε.
16:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Φερετζάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
16:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΙΝΙ
Μαστορίδης Δ., Μπεκιράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.

Κυριακή 07/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.
16:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ξυπάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
16:00 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.