????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του παιδικού της Κυριακής (21/1)

ΕΠΣΗ: Με τη 2η αγωνιστική συνεχίζεται την Κυριακή (21/1) το ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Ευγένιος Γκέραρντ» που συν- διοργανώνει η ΕΠΣΗ με την Περιφέρεια Κρήτης
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005/2006 Δ΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΕΣΙΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 12-1.
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2.
ΛΙΝΤΟ-ΑΟΚ 11-12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΝΤΙΑ 10-11.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005/2006 – 5΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ 09-10
ΠΑΝΟΜ-ΑΛΜΥΡΟΣ 11-12
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΑΣΙΤΕΣ 10-11
ΛΙΝΤΟ-ΠΟΑ 12-13

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005/2006 ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 10-11
ΟΦΗ /ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-GERARDS/ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 12-13
ΟΦΗ/ ΔΑΦΝΩΝ- ΖΑΡΟΣ 11-12
ΠΑΛΙΑΝΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ 13-14

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-/2008 Α΄ΟΜΙΛΟΣ – ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΑ
ΚΑΝΤΙΑ -ΟΦΗ 10-11.
ΠΟΑ-ΛΙΝΤΟ 1-2.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-10.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΟΤ 12-1.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007/2008 Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΟΦΗ 12-1.
ΠΑΝΟΜ-ΠΟΑ 11-12.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΑΝΤΙΑ 9-10.
ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΛΙΝΤΟ 1-2.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 10-11.
ΡΕΠΟ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007/2008 Γ1΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : CANDIA
ΜΟΙΡΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ 12-1.
ΛΙΝΤΟ-ΑΛΜΥΡΟΣ 11-12.
ΑΟΤ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10-11.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007/2008 Γ2΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : SPOR POINT
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΟΦΑ 12-1.
ΠΟΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ 9-10.
ΓΟΡΤΥΣ–ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11-12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 10-11.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007/2008 Δ΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : SPOR POINT
ΛΙΝΤΟ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11-12.
ΚΑΝΤΙΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ 10-11.
ΟΦΗ/ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 12-1.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 9-10.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007/2008 Ε΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : CALCETTO
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ-ΑΣΙΤΕΣ 12-1.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ 9-10.
GERARDS/ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΠΟΑ 11-12.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 10-11.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009/2010 A΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: CALCETTO
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΑ 11-12.
ΠΑΟΚ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9-10.
ΛΙΝΤΟ-ΟΦΗ 10-11.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009/2010 Β1΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: LINDO
ΟΦΗ-ΚΑΝΤΙΑ 12-1.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΟΑ 11-12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΛΙΝΤΟ 10-11
ΡΕΠΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009/2010 Β2΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 11-12.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ 10-11.
ΑΟΤ-ΠΑΝΟΜ 9-10.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009/2010 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: LINDO
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-2.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ 10-11.
ΟΦΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12-1.
ΠΟΑ-ΛΙΝΤΟ 9-10.
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΣΙΤΕΣ 11-12.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009/2010 Δ΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΝΟΜ-ΚΑΝΤΙΑ 10-11.
ΑΕΚ-ΠΑΛΙΑΝΗ 9-10.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΟΑ 12-1.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-GERARDS / ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 11-12.
ΛΙΝΤΟ-ΟΦΗ ΔΙΚΤ. ΔΑΦΝΩΝ 1-2.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011/2012 Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
ΠΟΑ – ΟΦΗ 12-1.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 10-11.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΛΙΝΤΟ 11-12.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011/2012 Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11-12.
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ- ΜΙΝΩΙΚΗ 12-1.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ 10-11.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011/2012 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : CALCETTO ΔΕΙΛΙΝΩΝ
ΟΦΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ 12-1.
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΑΛΙΑΝΗ 11-12.
ΔΕΙΛΙΝΑ-GERARD/ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 10-11.